Batalii

DeletedUser6079

Guest
in atac conteaza asta plus experienta nu conteaza cum o pozitionezi
 

DeletedUser5468

Guest
Ba contează și cum le poziționezi, că altfel vei fi lovit din neatenție, și la lupte grele, contează orice mutare, altfel, vei pleca bătut.
 

DeletedUser12341

Guest
Salut,care este cea mai buna unitate impotriva tunurilor cu tir rapid in moderna? numai recrutii au un bonus mic...
 

DeletedUser5468

Guest
Salut,care este cea mai buna unitate impotriva tunurilor cu tir rapid in moderna? numai recrutii au un bonus mic...

Nu prea ai o unitate aparte să poți contracara atât de bine tunurile cu tir (progresistă). Oricum tunurile de genul le poți bate, cu puține pagube cu parașutiști sau artilerii din era modernă, eventual echipele bazooka, dar sunt lente și tot o să pierzi 1 sau 2, acum depinde și de bonusul tău de atac.
 

DeletedUser7314

Guest
Bai FoE voi chiar nu aveti pic de rusine? Aproape toti inamicii pe care ai atac la fiecare lovitura au beneficiu ori tintire RA ori lovitura critica!! Iar eu din 8 unitati daca am noroc am o singuar lovitura!! Daca vreti sa faceti lumea sa cheltuie bani cu voi, incercati altfel nu asa. Am beneficiat azi de un bonus de 10%, iar imediat cum l-am activat, la unitatile adverse a aparut un bonus nejustificat de 6% . E chiar strigator la cer. Stiu ca veti sterge postarea mea sau ma veti bana, dar asta nu va rezolva problema privind cinstea si corectitudinea.
 

Popocatepetl

Well-Known Member
1. La ce te referi mai exact când spui "toți inamicii"?
2. Dacă e vorba de bonusul de la sera de portocali, ar trebui să te bucuri că ai una la 8 soldați, nu să te superi.
3. Acele procente nu reprezintă ceva sigur, ci posibil. E posibil să se întâmple de fiecare dată, dar e la fel de posibil să nu se întâmple niciodată. Nu are nici o legătură cu tine sau cu inamicii, e pur și simplu întâmplare.
 

2NICE

Member
maa, tu cu cine dezbati aici?
1. subiectele sunt de acum 1 am
2. cei care le-au postat acum un an nu mai au conturi pe forum

adica dezbati singur ca televizorul :p
 
Sus