Bonus Chateau Frontenac

DeletedUser

Guest
Buna seara.
Pentru prima data in aceasta seara am primit de la C. Frontenac 22000 monezi (nivel 6). Pana aseara primeam putin peste 19.000. S-au modificat bonusurile oferite de cladirile legendare si cladirile speciale ? (mentionez ca nu e problema de fericire sau bonusuri de la alte cladiri, ca nu are cum)
 

DeletedUser

Guest
Buna dimineata, daca sunteti sigura ca nu gresiti in relatarile dvs, va rog sa faceti un tichet la suport.
 

DeletedUser

Guest
D-le KingLeorix, daca ati fi avut macar curtoazia (nu zic obligatia) de-a verifica cele relatate inainte de-a posta un raspuns, ati fi observat ca bonusul C. Frontenac de 22.000 in loc de 19.000 este inclus chiar in traducerea menului de ajutor, deci nu este un bug, este o caracteristica.
Inca mai astept un raspuns competent, daca-l are cineva.
Multumesc.
 

DeletedUser

Guest
Spre informatia dvs, am verificat. De aceia v-am intrebat daca sunteti sigura de cele vazute (numarul monedelor primite), si tot de aceia v-am indemnat sa faceti un tichet catre suport.
 

DeletedUser3255

Guest
Odata cu 1.16...maximul la Frontenac va sari de 44k, la fel si la Sf. Vasile bonusul in monede s.a schimbat, undeva la 20k lvl 10
 
Sus