Bonus primit pe e-mail ?

Butybax

Guest
Am citit în pagina de Facebook FoE că sunt jucători care au primit pe e-mail bonus (oale cu aur) la evenimentul în curs. Erau și jucători care scriau că ei nu au primit. Există un astfel de bonus și o regulă aplicabilă pentru acordarea lui ?
 

Rigs

Well-Known Member
In teorie nu e nicio regula, probabil doar sa te abonezi la newletter, si da exista la orice eveniment acel bonus
 

Qord

Well-Known Member
raspuns primit de la Simona




Bună Qord,

Mulțumim pentru tichet.
Newsletter-urile despre evenimente fac parte din ofertele generale și bonusurile pe care le pot primi jucătorii. Aceste oferte sunt distribuite automat și este posibil ca nu toți jucătorii să le primească în același timp, iar unii pot chiar să nu le primească deloc la un eveniment. Din păcate, nu putem acorda manual o ofertă la cerere.

Simona
Community Manager



trage tu concluzia
 

XxX D3xt3R XxX

Active Member
Exact același răspuns am primit și eu...ce e amuzant,dacă sunt distribuite automat...teoretic ar trebui sa beneficieze orice jucător...
 

Ahdrian

Well-Known Member
Nu știu cum e cu bonusurile pe email. Dar eu tocmai am jucat la concursul de pe Facebook, cel cu diferențe între 2 imagini, și DOAR pe Facebook am primit mesaj că am câștigat 200 Diamante. Am răspuns la mesaj, fiindcă eram întrebat pe care user joc, și pe ce lume, și am primit cele 200 Diamante în contul acelui user.
 
Sus