Bonusuri pentru jefuire

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

-Otilia-

Active Member
Tomita :))..ne-ai enervat rau...nu stiu ce cladiri ai ...dar ca sa pierzi un singur nivel la o cladire de 150 :)))..din cauza unui amarat de atac pe care il dai tu :)))..e total deplasat...Am apreciat la acest joc..faptul ca nu se pierde prea usor ceea ce construiesti in timp...spre deosebire de alte jocuri ..unde te culcai linistit seara si dimineata nu-ti mai gaseai orasul sau satul..ce era ala :)))...iar acum...se trezesc unii asa ca tine sa vina cu idei similare..ca sa nu zic prostesti :)))
 

Dumi.

Well-Known Member
cea mai tare a fost faza cu scaderea cate unui level dintr-o legendara
cu asta m-a terminat :)))
Va dati seama...urci legendarele cu zeci si sute de mii de pf si te trezesti maine ca ti-a scazul domul, de la 150 la 45 :))))))
 

TOMITA0001

Well-Known Member
Pana una alta as vrea sa stiu si eu de ce mi-a fost stearsa ultima postare ,La inceputul sapatamanii ,daca nu ma insel,cred ca a fost marti, am avut o postare care dupa putin timp a fost stearsa. Nu am jignit pe nimeni ,nu m-am referit la famimilia nimanui, cum a u facut-o altii,etc si cu toate aste a deranjat pe cineva,altfel nu -mi explic.Se pare ca aici pe forum este circuit inchis.Din ce vad eu sunt cam aceleasi persoane care posteaza aici si m-am trezit eu sa-mi spun o prere si uite asa am deranjat pe aceti guru ai forumului.
Va legati toti de faptul ca am zis sa sa fie penalizat cel jefuit cu un nivel la o cladire legendara ,dar practic a fost unul din mai multe exemple date de mine cum ar mai fi, sa mai piarda "n" puncte , bunuri ,etc,Am mai spus ca poate nu este cel mai fericit exempul pe care l-am dat ,dar trebuie facut ceva ,asa nu cred ca mai poate merge .Ca sa joci in erele superioare si sa obtii numai 5 pf prin jefuire ,este ridicol.
In postarea care mi-a fost stearsa am mai spus : nu cred ca dezvoltatorul acestui joc isi bate capul prea mult cu ce ne ciondanim noi aici pe forum si acelasi lucru il cred si acum.
Screenshot_7.jpg

Cred ca poza asta e edificatoare pentru ce am la oras ca aparare
Si totusi imi mentin parerea.
Nu cred ca este edificatoare postarea ta daca nu spui si din ce era face parte . Pe o scara de la 1 la 17 unde te afli ? .Daca ai aceasta aparare in erele finale ,atunci despre ce vorbim ? Crezi ca esti asa de "betonat" in aparare ?Eu nu cred.
Asa si eu pot posta unuia din era bronzuli ce bonusuri am in aparare/atac, si-l dau pe spate .

Sa iti pun si atacul?
Poate ne intalnim pe B sau pe E :))
Din pacate eu joc in C iar timpul nu-mi permite sa intru si pe B sau E, dar poate intri tu pe C.
Vedem atunci, tot asa de vocal o sa fii si sa-i privesti pe altii de sus ?

Draga otylya ,vad ca te distreaza postare lui Vali.Pe semne ca te uiti prea mult pe Antene la iUmor.
Ok,este obtiune ficaruia sa vizioneze programene preferate,in functie de gusturile sale.

Tomita :))..ne-ai enervat rau...nu stiu ce cladiri ai ...dar ca sa pierzi un singur nivel la o cladire de 150 :)))..din cauza unui amarat de atac pe care il dai tu :)))..e total deplasat...Am apreciat la acest joc..faptul ca nu se pierde prea usor ceea ce construiesti in timp...spre deosebire de alte jocuri ..unde te culcai linistit seara si dimineata nu-ti mai gaseai orasul sau satul..ce era ala :)))...iar acum...se trezesc unii asa ca tine sa vina cu idei similare..ca sa nu zic prostesti :)))
Iti fac o propunere ,joaca si pe Elevnar .Acolo nu te ataca nimeni,poti construi cladiri frumoase si poti dormi linistit/a ,ca nu-ti dispare satul ,orasul sau ce o fi el ,asa cum zici tu.
Cat privete faptul ca spui ".ne-ai enervat rau... imi pare rau ,nu mi-am dorit acest lucru.
 

dunbarton

Well-Known Member
Din ce vad eu sunt cam aceleasi persoane care posteaza aici si m-am trezit eu sa-mi spun o prere si uite asa am deranjat pe aceti guru ai forumului.

Tomita, sincer, eu zic s-o lasi asa cum a cazut.
Referitor la citatul de mai sus, iti semnalez doua aspecte care denota un conflict cu logica:
1. Sunt cam aceleasi persoane care posteaza, intrucat celelalte persoane nu posteaza. Nu le opreste nimeni s-o faca, dar nici nu le obliga, iar asta nu inseamna ca cei mai activi pe forum sa se abtina de la postari;
2. Vad ca esti "Well-Known Member", iar asta justifica pe deplin replica din partea altor "Well-Known Members", dar nu justifica afirmatia ca "m-am trezit si eu sa-mi spun o parere", pentru ca daca te-ai fi "trezit" mai rar erai doar "Member".

In ce priveste propunerea ta care este dezbatuta aici, eu sunt convins ca intentiile tale au fost bune, dar gandeste-te la zicala aceea cu drumul spre iad.
 

DeletedUser10378

Guest

Am spus că nu voi mai posta nimic, dar se pare că nu cunoști principiul omului beat.
Îți spune unu că ești beat, îl trimiți în mă-sa.
Îți spune și al doilea, începi să-ți pui întrebări.
Când îți spune și al treilea, te duci la culcare.

Așa și aici. Când vezi că toți cei care au postat pe acest topic au zis că propunerile tale sunt o aberație, o lași moartă.
Sunt convins că în capul tău au logică, pentru că ești frustrat de faptul că nu-i poți face nimic „lu ăla de te-a ars la clădire”, dar ceea ce spui tu nu are noimă.
În plus, fiind mai vechi ca tine în joc(iar asta o poate confirma orice jucător care nu intră pe forum), știu că sunt unele animozități între anumiți jucători. Vechi de când a început jocul.
Bunuri? Flesc. PF? Mda. Nivel de clădire? Totul până la mama, da? Asta este gândirea lor, care au început jocul când el se termina în EMTz și nu existau CL.
Așa cum au zis toți. Pierderea câtorva mii(sau zeci de mii) investite intr-un nivel de CL EDITAT i-ar face pe toți să renunțe la joc.
Așa că, hai pa!
 
Ultima editare de un moderator:

Lady S

Community Manager
Membru personal
Pentru că nu vă puteți abține de la jigniri, și deoarece s-au exprimat multe puncte de vedere, voi închide această temă.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus