Bonusurile de la taverna!

  • Autor subiect DeletedUser10065
  • Data de început

DeletedUser10065

Guest
Bonusurile de la taverna nu aduc nicio schimbare!Am activat si bonusul de atac si cel de aparare,dar nu s-a simtit prezenta celor 30% de bonus!Chiar nu inteleg rostul tavernei.Strangi arginti,o modernizezi,strangi arginti ca sa cumperi,ce?In afara de bonusuri,nu mi se pare ca poate fi altceva mai atractiv.Deci,care este utilitatea tavernei,pentru ca eu nu o gasesc?
 

DeletedUser1080

Guest
exista si o optiune foarte utila la taverna; aceea de a beneficia de o negociere in plus (la expeditii). sunt foarte multi jucatori care o folosesc din plin (mai ales acum ca a aparut nivelul IV de dificultate si multi se vor baza pe negocieri).
 

DeletedUser10065

Guest
Si totusi ma asteptam sa se faca simtita si prezenta bonusului!La 30% cred ca trebuia sa se cunoasca in vreun fel!Asta ma deranjeaza!
 

DeletedUser9966

Guest
Are efect și bonusul de atac și apărare, am simțit-o pe propria piele.
 

DeletedUser9966

Guest
Zic că tocmai te-ai ales cu un avertisment. Nu mai face spam și rămâi pe temă, te rog!
 

DeletedUser10400

Guest
Bonusul "1:3 Negustori la taraba " ce face ? Pot primi un raspun mai amanuntit ? Este tare scump 25000 argint
Multumesc pentru orice raspuns
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
În loc de 10 bunuri la schimb pentru unul, cu negustorii de la piață, schimbul este de 3 la 1.
 

DeletedUser9966

Guest
Si se refera doar la schimbul cu PC-ul, nu si cu alti jucatori
 

Nicholas-Azrael

Active Member
Stie cineva...
Daca activezi primul bonus la taverna de atac de 30% si apoi sa platesti al doilea bonus cu cele 50 de diamante si sa iti alegi tot bonus pe atac, de exemplu cel cu 20%? Se poate sau nu?
 

DeletedUser8328

Guest
Mai există un bonus bun la tavernă acela de protecție împotriva vecinilor...
 

Dumi.

Well-Known Member
Lumea nu intelege ca bonusul ala din atac nu prea mai conteaza odata ce ai ajuns deja la 130-150% atac.
Apararea din atac insa, e ce care conteaza FOARTE MULT]
Asta inseamna ca daca ai 120-150% atac deja....acei 30% in + de la taverna nu se vor observa...
mai ales atata vreme cat apararea este sub 100-150%
 
Sus