BUG constructie drumuri

DeletedUser

Guest
Sunt la sfarsitul epocii fierului si de azi dimineata incerc sa construiesc un drum si imi da urmatorul mesaj: "Ne pare rau, s-a produs o eroare interna. Incearca mai tarziu". Cat trebuie sa astept? Cu trecerea timpului pierd resurse, dar mai ales placerea de a juca!
 

DeletedUser1279

Guest
Buna seara,
Va rog sa curatati cache-ul browserului folosit (temporary internet files), incercati un alt browser (updatat), stergeti cookies-urile/log out / Log in.
Daca problema persista, faceti tichet la suport (dreapta mouse oriunde in joc).
O seara frumoasa!
 

DeletedUser

Guest
Buna seara!
Multumesc de amabilitate! Am facut tot ce mi-ati sugerat, dar situatia nu s-a imbunatatit, ci s-a inrautatit, in sensul ca acum nu mai pot construi absolut nimic. Am facut update-uri, dar situatia nu s-a schimbat. Am sa fac tichet.
Multumesc din nou!
Toate cele bune!
 

DeletedUser5468

Guest
Buna seara!
Multumesc de amabilitate! Am facut tot ce mi-ati sugerat, dar situatia nu s-a imbunatatit, ci s-a inrautatit, in sensul ca acum nu mai pot construi absolut nimic. Am facut update-uri, dar situatia nu s-a schimbat. Am sa fac tichet.
Multumesc din nou!
Toate cele bune!

O întrebare, ți-ai actualizat adresa de email pentru cele 30 de diamante, doar atuncea după ce introduci adresa și activezi jocul, poți juca in continuare!
 

DeletedUser6079

Guest
adica pe scurt daca ti-ai confirmat adresa de email
 

DeletedUser

Guest
Bine-nteles! Asta a fost demult, la inceputul jocului!
 

DeletedUser6079

Guest
atunci poate ai incalcat ceva sau nu-ti merge bine netuul
 

DeletedUser

Guest
Ce treaba are cu conexiunea??? Era o eroare INTERNA!!! Au rezolvat-o!
Thank's!
 
Sus