Bug - Egipteni

Akad

Member
Am facut misiunea 1 si 2 din partea stanga sus! La a treia trebuia sa pun o tabara de instructie. Am spus-o, dar pe diamante sa castig timp, arcasii nubieni. Misiunea nu s-a efectuat! Am pus chiar si pe a doua sopronul camilelor (fara diamante), la care astept sa se faca! Nu trebuia sa se incheie misiunea daca am pus o tabara de instructie chiar si pe diamante?
 
Ultima editare:

DeletedUser10378

Guest
Îți cerea să faci cazarma de nubieni, sau cazarmă de luptători?
Citește bine cerințele:)
 

DeletedUser9837

Guest
Eu am întâlnit un bug la misiunile cu egiptenii, când intru de pe telefon: după ce dau o luptă în tabăra de asediu la egipteni și revin în orașul principal, îmi arată că în cazarmele din orașul principal aș avea de făcut unități (deși nu este așa). Dacă accesez o cazarmă îmi apare un mesaj de eroare și trebuie să restartez jocul...
 

DeletedUser10378

Guest
Eu am întâlnit un bug la misiunile cu egiptenii, când intru de pe telefon: după ce dau o luptă în tabăra de asediu la egipteni și revin în orașul principal, îmi arată că în cazarmele din orașul principal aș avea de făcut unități (deși nu este așa). Dacă accesez o cazarmă îmi apare un mesaj de eroare și trebuie să restartez jocul...
Am avut si eu problema asta de mai multe, dar numai când eram la serviciu... Aveam netul slab acolo. Ai aceeași problemă
 

Lord Zaza

Member
Bug la egipteni. Versiune 1.178.3 (Android), Dinegu. De fiecare dată când intru in așezare (Egipt) nivelul de fericire scade cam cu 10700. Vad asta când revin în oraș. Daca intru la cercetare sau pe hartă, când revin în oraș reapare corect nivelul de fericire. Nu e enervant, dar că să știți. Și mai pățeam și eu faza cu unitățile lipsă descrisă mai sus la versiunea mai veche.
 
Sus