bug/eroare actualizare arena pvp

Zalmoxis

New Member
Lumea: Arvahall
Browser: laptop/telefon (aceeasi problema pe ambele)
Prezentare: BUG ACTUALIZARE LISTA JUCATORI IN ARENA PVP
PRINTSCREENS:
poza 1 (inainte de actualizare)
poza 2 (dupa actualizare)

( tichete inchise fara raspuns caci raspunsul este unul ilogic , raspuns doar la un tichet, restul fiind inchise fara vreun raspuns)
Cat de des se-ntampla: de doua luni incoace aceeasi jucatori in lista de jucatori atacabili.
Urgenta: eu consider ca-mi intrerupe jocul SIMTITOR, si este o problema grava chiar daca nu este considerata UNA( una-problema) de catre Simona.
actiuni preventive: cerere de prietenie ( pana s-a saturat jucatorul din primul loc si mi-a dat ignore) (prin a-i trimite cerere, jucatorul dispare).

Rezumat:
Buna ziua,

Inainte de a incepe as dori sa precizez ca am tot facut tichete, dar nu au fost rezolvate chiar daca au fost inchise de catre Simona.


Bun, de APROAPE 2 luni nu mi se schimba jucatorii pe care ii pot ataca in arena PVP. de ce nu este considerat BUG/EROARE cand am atras atentia asupra faptului ca sunt JUCATORI ACTIVI din era progresista, nu cum a sustinut Simona ca nu exista jucatori activi din era contemporana.
Fac parte intr-o colaborare PVP din care fac parte JUCATORI ACTIVI din ERA CONTEMPORANA. acei jucatori nu exista dupa spusele Simonei. De ce nu vrea sa rezolve aceasta problema? Este o problema. Este ori bug ori eroare. Dupa atatea tichete inchise fara vreun raspuns, am decis sa scriu pe forum, ca sa se vada public ce si cum.


EDITAT


Inca o data, ma repet: sunt jucatori ACTIVI din ERA CONTEMPORANA. nu accept raspunsul ca e doar un jucator activ, cand am dat exemple de jucatori ACTIVI din ERA CONTEMPORANA.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus