BUG event

BraveWww

Well-Known Member
Nu pot continua misiunile
untitled.jpg

Am incercat sa contactez "SUPORT" dar cand dau click pe el se blocheaza jocul
 

DeletedUser6678

Guest
Buna ziua,

Pentru suport, apasati aici sau il puteti accesa chiar din forum, in orice pagina/tema va aflati: ultima optiune din meniul situat in partea de sus a oricarei pagini.

O zi frumoasa.
 

BraveWww

Well-Known Member
Pe 07.11.2015 am raportat acest bug pe forum.
Am contactat si "suport" care mi-a cerut detalii,pe care le-am dat atasand acelasi printscreen.
Azi este 09.11. si misiunile trebuiesc indeplinite "pana pe 10 noiembrie".
Nu s-a remediat nimic.
Sper sa nu fiu acuzat din nou de comentarii rautacioase:((
 

BraveWww

Well-Known Member
Am scris din nou la SUPORT,scriu din nou si aici.
Mai sunt cateva ore pana la expirare si nu inteleg ce nu este clar in poza.
REPET ca lipseste bara de contorizare a celor 3 vanzari de constructii din epoca mea.
Nu inteleg de ce trebuiesc explicatii pentru ceea ce se vede cu ochiul liber:(

jack.jpg
 
Ultima editare:

Lady S

Community Manager
Membru personal
Ați scris la Suport și ați răspuns la tichet după 3 zile, deși ați primit răspuns în două minute, de acum 3 zile. De ce nu vă citiți răspunsul primit?
 

BraveWww

Well-Known Member
Am asteptat rezolvarea,nu stiam ca trebuie sa explic 1 poza.
Sa inteleg ca eu sunt de vina pentru nerezolvare?
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Nu există nerezolvare. Trebuie doar să citiți cu atenție - fie textul misiunii, fie răspunsul la tichet, fie ambele.

O seară plăcută!
 

BraveWww

Well-Known Member
Nu există nerezolvare. Trebuie doar să citiți cu atenție - fie textul misiunii, fie răspunsul la tichet, fie ambele.

O seară plăcută!

Aceleasi misiuni au fost pe A,B si C.
Doar pe C am fost prost si nu am inteles textul?
POZA nu arata clar ca nu se poate indeplinii o misiune fara jumatate de continut?
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Acest dialog nu își are locul pe forumul public, mai ales că ați primit deja răspunsul de care aveați nevoie de acum 3 zile. Este ultimul răspuns pe care îl primiți aici pe această problemă, vă rog să evitați spamarea forumului.
 

BraveWww

Well-Known Member
Cu riscul de a fi acuzat de spam si de a primii pedeapsa binemeritata revin cu SCUZELE de rigoare.
Cisgard fiind singurul regat in care aveam cimitir nu mi-am reglat dioptriile sa-l vad dupa copaci:(
De aceea va rog sa acceptati SCUZELE mele pentru toate cele de mai sus.
 

DeletedUser6283

Guest
buna ziua,
pe C cladirile ce dau monede in functie de ora la colectez imi dau sume diferite de monede..nu are legatura cu fatul ca sunt motivate sau nu!
ce se intampla?
 
Sus