bug harta continente

  • Autor subiect DeletedUser9136
  • Data de început

DeletedUser9136

Guest
Buna ziua,

Am si eu o problema. Sunt in era progresista. Am cucerit 15 sectoare din cele 16 de pe harta din era in care ma aflu, exceptand ultima parte, pe care nu o pot accesa. Atasez printscreen. (este vorba de cea din dreapta jos)

print.jpg


Multumesc.
 

DeletedUser5468

Guest
Acesta este harta din Era Industrială, nu progresistă.

Ești sigur că ai cucerit sectorul încojurat cu roșu din partea de sus, cel din print-ul de mai jos? Dacă da, înseamnă că este un bug care nu te lasă să te deplasezi pe sectorul din dreapta jos.
http://c2n.me/3m4EhF3

Pestis.
 

DeletedUser9136

Guest
Pardon, industriala, da. Am cucerit tot ce era cu rosu. Partea asta care nu merge nu a fost niciodata rosie. Doar verde si inaccesibila, deci ce e de facut?
 

DeletedUser5468

Guest
Încă un lucru mărunt, în acest moment tu te deplasezi cumva pe un alt teritoriu de pe harta progresistă?
 

DeletedUser9136

Guest
Am un pas de facut unde mi se cere sa cuceresc 3 sectoare din aceasta provincie si pt ca nu se poate, eu nu pot trece de acest pas.

Încă un lucru mărunt, în acest moment tu te deplasezi cumva pe un alt teritoriu de pe harta progresistă?
da.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5468

Guest
Aaa, ai încercat cumva și un alt browser, poate pe cel care ești tu nu merge...
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Cât timp iscoada este pe drum pe un alt continent, nu aveți cum să o trimiteți la această provincie.
 

DeletedUser9136

Guest
stiu asta, dar problema am observat-o de ceva timp.si nu inteleg de ce imi arata provincia cu verde, daca ea nu e cucerita.

am rezolvat. multumesc
 
Ultima editare de un moderator:
Sus