bug in postmoderna

john58

Well-Known Member
Desi am depozit de ulei de balena nu pot pune laboratorul de genetica in oras deoarece mi se spune ca nu detin depozit de produse corespunzatoare desi am construit laboratorul de genetica acesta nu producea la capacitate si am fost nevoit sa renunt la el daca s-ar putea remedia aceasta problema care ma incurca in dezvoltare. Am incercat cu toate browserele

Revin deoarece am constatat ca pot face in schimb filtre desi nu am depozitul necesar\
 
Ultima editare de un moderator:

Lady S

Community Manager
Membru personal
Vă rugăm să faceți tichet la Suport pentru verificarea situației contului. Mulțumim!
 

DeletedUser7925

Guest
Nu este nici un bug, pentru a produce bunuri din PM ai nevoie de depozite din epoca fierului și bunuri din industrială, în meniul de construcție la fiecare clădire de producție scrie de ce depozit este ajutată ;):):D
 

DeletedUser9760

Guest
Nu este nici un bug, pentru a produce bunuri din PM ai nevoie de depozite din epoca fierului și bunuri din industrială, în meniul de construcție la fiecare clădire de producție scrie de ce depozit este ajutată ;):):D
O intrebare,era Progresista,este ultima care contine teritorii cu depozit?
 

DeletedUser7925

Guest
Nu chiar, fiecare eră oferă teritorii cu depozit doar că o să fie din epocile mici, la modernă harta va avea un teritoriu cu un depozit din bronz și unul din colonială în PM la fel, un teritoriu din fier și unul din industrială și tot așa, în funcție de ce este nevoie pentru a produce bunuri
 
Sus