bug lista legendare

Sonarvi

Well-Known Member
s-a facut schimbarea in bine la lista de contributii... de acuma se poate deschide fereastra cu legendara la care contribui fara sa mai fie necesara vizitarea orasului celui la care am cotizat.
dar acum , daca deschid o fereastra din lista de contributii, cand o inchid imi apare intotdeauna pagina 1 de contributii, chiar daca eu sunt pe pagina 2, 3 etc
 

DeletedUser9966

Guest
Arată prima pagină, deoarece acolo se află recompensele care pot fi primite după închiderea nivelului respectiv. De la locul 6 în jos, nici nu mai contează, deoarece nu se primește nimic.
 

Sonarvi

Well-Known Member
ma refer la paginile cu liste de legendare la care contribui, nu la paginile de contributii ale unei legendare

am 30 de persoane la care contribui (adica 3 pagini de contributii)
dau pe pagina 2, si deschid una din legendare intr-o fereastra ; cand inchid fereastra respectiva, imi ramane fereastra cu contributii , dar nu mai imi arata pagina 2, ci pagina 1 (desi scrie ca sunt pe pagina 2/3 imi arata primele 10 cladiri la care contribui , adica pagina 1)
 

DeletedUser9966

Guest
Daca consideri ca acesta este un bug, atunci te rog sa completezi sablonul respectiv pentru raportarea bug-urilor, alaturi de un screenshot cu eroarea respectiva.
 
Sus