bug misiune repetitiva

  • Autor subiect DeletedUser4808
  • Data de început

DeletedUser4808

Guest
la misiunile repetitive din viitorul arctic, respectiv aduna 1.000.000 monede e normal sa primesc recompensa beton-hartie, nu ar fi fost firesc sa primesc materiale din era in care sunt deja?, mentionez ca misiunea a fost acceptata si finalizata dupa intrarea in noua era.
 

DDDYYY10

Well-Known Member
Și la mine se întâmplă tot la fel.Am făcut de mai multe ori misiunile din viitorul arctic și am primit bunuri din mâine și viitor,dar din arctic n-am primit nimic. O mare idioțenie.
 

DeletedUser4808

Guest
ms de raspuns simona, bine sa raportat dezvoltatorilor, dar eu fac cel putin doua misiuni pe zi, daca dureaza ceva timp remedierea bugului, pentru misiunile la care primesc bunuri din trei ere in urma(14buc/misiune) cred ca nu ma mai despagubeste nimeni, ceea ce nu e ok
 

DeletedUser6678

Guest
Acest bug a fost semnalat pe toate serverele de joc. Astfel, toti jucatorii care accepta si indeplinesc misiunile repetitive primesc aceleasi recompense.
Pana la remedierea lui, aveti posibilitatea renuntarii la aceste misiuni.
 

Coryllus

Well-Known Member
La misiunea principala din viitorul arctic de pe lumea A nu am primit recompensele de 50 diamante !
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Vă rog să faceți tichet la Suport pentru astfel de probleme. Doar așa putem face verificări și să vă răspundem.
 

DDDYYY10

Well-Known Member
La expediția ghildei,am primit premiu o acrologie ,eu fiind în arctic. Această eroare se poate repara ? După părerea mea,ar fi trebuit să primesc o casă mobilă.
 

DeletedUser6678

Guest
Avand in vedere faptul ca din epoca Viitorul Arctic este implementata doar prima parte din cele patru, deocamdata nu este vorba de un bug atunci cand se castiga diverse cladiri la Expeditiile Ghildei din epoca Viitor (pentru jucatorii aflati deja in epoca Viitorul Arctic).
 
Sus