Bug misiune zilnica

  • Autor subiect DeletedUser11467
  • Data de început

DeletedUser11467

Guest
La misiune zilnica trebuie sa platesc 964.000 monede. Insa, lispseste butonul "Plateste". Am incercat sa cumpar cladiri, dar ramane 0. Am atasat captura de ecran. Ce pot face?
 

Atașamente

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    488 KB · Vizualizări: 9

Lady S

Community Manager
Membru personal
Mai aveți, mai jos, o cerință, care trebuie și ea îndeplinită.
 

DeletedUser11467

Guest
Ati citit mesajul meu? Am scris in romana! Nu e vorba de alta cerinta, ci cea in care trebuie sa platesc monedele! Cum le platesc? Unde e butonul "Plateste"?
 

DeletedUser4808

Guest
pentru plata monedelor si finalizarea cerintei, apasa pe saculetul din dreapta
 

DeletedUser11467

Guest
In sfarsit un raspuns la intrebare! Multumesc. Oricum, nu este prea intuitiv. La celelalte misiuni era un buton "Plateste". S-a schimbat metoda, dar e greu de dat seama de schimbarea metodei.
 

DeletedUser7314

Guest
Buna ziua!
Nu stiu daca si la alti jucatorise intampla lucrul acesta, dar eu am observat ca de 2 zile,poate mai demult, unitatile pe care le atac au un bonus nejustificat , in aparare, de 6%. Daca ataci tipari hidroelectrici si sunt 8, esti terminat. De cate ori te lovesc pierzi 20% din atac, coroborat cu cei 6% pe care ai au , in afara de bonusurile firesti pe care le au, ai pierdut garantat. Am contactat suportul tehnic(ieri). Azi a fost OK pana acum 10 minute, cand bonusul respectiv a aparut!!! Trebuie sa va spun ca nu o sa observati bonusul respectiv decat daca puneti cursorul pe unitatea adversa.
Astept raspuns. Poate mi se intampla numai mie sau au gasit o noua modalitate sa ne puna piedici!
 
Sus