Bug misiune zilnica

Discuție în 'BUG Report' creată de LetoAtreides, 12. Feb. 2018.

1. LetoAtreides

LetoAtreides Member

La misiune zilnica trebuie sa platesc 964.000 monede. Insa, lispseste butonul "Plateste". Am incercat sa cumpar cladiri, dar ramane 0. Am atasat captura de ecran. Ce pot face?

Fișiere atașate:

2. simona

simona Community Manager Echipa FoE

Locație:
    Braşov
    Mai aveți, mai jos, o cerință, care trebuie și ea îndeplinită.

3. LetoAtreides

LetoAtreides Member

Ati citit mesajul meu? Am scris in romana! Nu e vorba de alta cerinta, ci cea in care trebuie sa platesc monedele! Cum le platesc? Unde e butonul "Plateste"?

4. gogupintenogu

gogupintenogu Member

pentru plata monedelor si finalizarea cerintei, apasa pe saculetul din dreapta

5. LetoAtreides

LetoAtreides Member

In sfarsit un raspuns la intrebare! Multumesc. Oricum, nu este prea intuitiv. La celelalte misiuni era un buton "Plateste". S-a schimbat metoda, dar e greu de dat seama de schimbarea metodei.

6. pison

pison Active Member

Buna ziua!
    Nu stiu daca si la alti jucatorise intampla lucrul acesta, dar eu am observat ca de 2 zile,poate mai demult, unitatile pe care le atac au un bonus nejustificat , in aparare, de 6%. Daca ataci tipari hidroelectrici si sunt 8, esti terminat. De cate ori te lovesc pierzi 20% din atac, coroborat cu cei 6% pe care ai au , in afara de bonusurile firesti pe care le au, ai pierdut garantat. Am contactat suportul tehnic(ieri). Azi a fost OK pana acum 10 minute, cand bonusul respectiv a aparut!!! Trebuie sa va spun ca nu o sa observati bonusul respectiv decat daca puneti cursorul pe unitatea adversa.
    Astept raspuns. Poate mi se intampla numai mie sau au gasit o noua modalitate sa ne puna piedici!

Sus