BUG pe android

  • Autor subiect DeletedUser9954
  • Data de început

DeletedUser9954

Guest
Lumea: Dinegu
Browser și versiune: Aplocatia pe android ultima versiune, A5 2017 android 6.0.1
Prezentare: La expeditie nu pot ataca, chiar daca in rest pot face orice altceva in joc.
Print-screen-uri:
Cât de des se întâmplă: este a 2-a oara cand mi s-a intamplat, ultima saptamana trecuta
Urgența: apreciez sa fie un bug urgent.
Acțiuni preventive: Am inchis aplicatia, an inchis wireless-ul si nimic.
Rezumat: Tin sa mentionez ca cele 2 incercari disponibile au fost castigate la acelasi nivel de dificultate, nu sunt incercari date cu timpul. Sincer sa fiu nu sriu care e problema, dar buguri de genul am in fiecare zi, unde din nu stiu ce cauza se blocheaza aplicatia, dar isi revine dupa ce o opresc complet.

Si mai am o prpblema cu acea culoare de fundal, de la informatii la cladiri/productie, foarte deschisa si ci scris galben, ceea ce ma face pe mine, care sunt putin "colorblind" sa imi apropii telefonul aproape de a-mi atinge nasul (chiar daca am nasul mare), culoare care trebuie schimbata ASAP. Dar asta nu tine de bug, asa ca nu e relevanta.
 

DeletedUser9954

Guest
Tin sa mentionez ca nici acum dupa 2 ore inca nu merge sa dau batalie la expeditii.....am inchis aplicatia, dat clear cache (optimise device maintenance, golit 1gb) si nimic. Stiu ca, conectiunea la net nu e problema ca intre timp am vazut un video live stream fara probleme in afara de putin buffering.

Dau reply ca nu merge sa dau Edit la postul de mai sus.
https://imgur.com/gallery/5j0oX
 
Sus