Bug PF

BraveWww

Well-Known Member
1.Cand dau click sa pun puncte la o legendara punctele din bara dispar si apare un mesaj in engleza ca nu am PF suficiente.
2.Se mentine blocarea jocului dupa calculul zilnic.Primul ticket l-am facut pe 06.12.2016
Daca fac public raspunsurile primite iau ban:(((
 

DeletedUser9966

Guest
Salut!
Mulțumim pentru raportarea acestui bug...cu siguranță, echipa noastră va verifica această situație și în cel mai scurt timp posibil, vor încerca să remedieze problema și dacă este așa cum spui tu în privința punctelor forge, cu siguranță vei fi răsplătit.
 

DeletedUser9837

Guest
Am pățit și eu de câteva ori asta, aceeași problemă, același mesaj afișat. Din câte am observat, s-a întâmplat când în bară aveam pf-uri câștigate de la tavernă și am vrut să le donez la alte CL decât cele ale mele. Și jucam pe telefon în acel moment.
 

BraveWww

Well-Known Member
Multumesc,nu este vorba de rasplata,se fac altele 1PF/h,este vorba de buna functionare a jocului.
Punctul 2 este foarte deranjant,blocarea jocului dupa calculul zilnic.A aparut in noiembrie,am facut tickete in decembrie si ianuarie,dar nu s-a remediat nimic:(
 

DeletedUser9966

Guest
Uneori rezolvarea unor buguri poate dura mult timp, deoarece s-a lucrat si la Viitorul Oceanic si la evenimentele ce vor urma aplicate in joc, dar speram ca vor fi rezolvate si aceste probleme cat mai repede posibil.
 
Sus