Bug taverna

AlexMerlin

Well-Known Member
  • taverna imi arata ca sunt 10/16 jucatori asezati la taverna mea - cand intru in taverna, vad ca de fapt sunt 11/16 (si dupa aceasta, in oras in continuare imi arata ca in taverna sunt 10/16 jucatori)
  • dupa golire, taverna in continuare arata ca e plina - doar dupa refresh pagina si-a revenit
Problema pare sa fie introdusa din versiunea 1.209.2ba9fe08782 (21.07.2021 10:49)
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Acesta este un bug cunoscut și se lucrează la remedierea lui. Sperăm să se rezolve cât mai repede. Mulțumim pentru înțelegere.
 

Ahdrian

Well-Known Member
După reconectarea la joc, Taverna arată corect... dar nu se actualizează corect cifrele afișate pe clădirea de pe hartă.
 

Vali

Well-Known Member
Am deschis si eu un tichet cu acest bug, fara sa stiu ca este un bug "cunoscut".
Contorul se reseteaza doar daca dai refresh la pagina. Din momentul conectarii contorul ramane blocat.
Totusi, sincer sa fiu, nu inteleg cum de un obiect/functie/clasa functioneaza si dupa un update acel obiect/functie/clasa nu mai functioneaza! Ce fel de modificari se fac de nu mai functioneaza?
 
Sus