Buton m/f automat

  • Autor subiect DeletedUser6083
  • Data de început

DeletedUser6083

Guest
Avand in vedere ca uneori nu este nimic de m/f la unii jucatori...dar butonul magic trece peste ca si cum ar fi (chiar ne instiinteaza cand nu a m/f nimic) si respectivii nu vor sti de incercarea noastra....

Propun ca si jucatorilor pe care am incercat sa-i ajutam ,sa le apara in istoric evenimente " X a incercat sa m/f dar nu era nimic"...sau ceva de genul acesta,pentru ca ei sa stie de intentia noastra binevoitoare !
 

DeletedUser7411

Guest
Intr-adevar,e neplacut sa-ti vizitezi prietenii si ei sa nu se aleaga cu nimic.
Mult mai simplu ar fi ca acea comanda ,"Ajutor" ,sa nu fie activa cat timp totul este M/F in oras si sa se reactiveze oricand se elibereaza ceva.
 

DeletedUser8891

Guest
Intr-adevar,e neplacut sa-ti vizitezi prietenii si ei sa nu se aleaga cu nimic.
Mult mai simplu ar fi ca acea comanda ,"Ajutor" ,sa nu fie activa cat timp totul este M/F in oras si sa se reactiveze oricand se elibereaza ceva.

De acord
 

DeletedUser5468

Guest
De parca nu era de ajuns că nu au alții ce motiva/finisa in oraș, acum trebuie să se umple și lista evenimentelor cu aceste date :)...
http://prntscr.com/5iie6r
0dPJ8Ha.jpg
 

DeletedUser6083

Guest
Daca a aparut deja pe BETA..e perfect.
Ieri am observat ca din 100 prieteni la care am folosit butonul magic, au primit m/f doar 60 !
Multi deja m-au eliminat din lista...
 

DeletedUser7411

Guest

Cu atat mai mult ar fi binevenita si ar simplifica lucrurile Inactivarea functiei " AJUTOR " cat timp orasul este full M/F si activarea ei imediat ce apare ceva liber.
Din pacate cred ca nu va fi preluata ideea ,odata ce au ales deja calea incarcarii istoricului ( un fel de ..scuza-ti prietenul ) si recenta afisare in dreapta sus,daca ai dat ajutor in gol:p
Pana la urma intre prietenii care se respecta,va functiona metoda traditionala
 
Sus