Castel level 13

Dumi.

Well-Known Member
Am si eu o intrebare simpla.
De ce ati scos de la castelul -level 13, una dintre cele doua bonusuri de atac, care erau prezente acolo ???
 

dunbarton

Well-Known Member
Vad ca sunt 2 bonusuri de atac si aparare: unul pentru aparatori si unul pentru atacatori/ atacanti
 

Dumi.

Well-Known Member
da, dar initial erau 3!!!
din care doua pentru atacanti si unul pentru aparatori
era un bonus de 30% pentru atac si aparare in atac si inca unul de 35% pentru atac si aparare in atac !!!
In afara de cel de la aparare oras...
 

Popocatepetl

Well-Known Member
da, dar initial erau 3!!!
din care doua pentru atacanti si unul pentru aparatori
era un bonus de 30% pentru atac si aparare in atac si inca unul de 35% pentru atac si aparare in atac !!!
In afara de cel de la aparare oras...
E ca la pușcărie. Dacă sunt 2 pedepse pentru aceeași faptă, se contopesc și rămâne cea mai gravă.
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Poate nu și-au dat seama despre ce vorbești.

Mai scrie odată întrebarea cu alte cuvinte. Că și mie mi se pare interesantă, dar nu am înțeles exact
 

Dumi.

Well-Known Member
simona a spus:
O altă eroare remediată: la nivelul 13 al Sistemului Castel a existat un bonus separat de 35% doar pentru atacul armatei de atac. Acel bonus nu a fost intenționat niciodată, ci a fost rezultatul unei probleme tehnice. Aceasta a fost acum remediată, pentru a se obține setul dorit de bonusuri de atac și apărare.
Intentionat sau neintentionet, el a fost prezent saptamani de zile!!!!!
ati lasat oamenii sa creada ca merita sa suie castelul pana la level 13 pentru acel bonus de 65% pentru atac!!!!
URAT !!!!
 
Sus