Caut o ghilda decenta

  • Autor subiect DeletedUser12517
  • Data de început

DeletedUser12517

Guest
Salut, in momentul de fata ma aflu in epoca moderna si sunt in cautarea unei ghilde cu jucatori cat de cat activi. Sunt activa zilnic si m-am saturat de ghilde care nu misca un deget.
 

DeletedUser8328

Guest
Caută pe chat, nu aici.....
Sau în joc, pe clasamentul ghildelor
 

DeletedUser8328

Guest
Aici e forum, cum să găsești ghilde pe forum? Vrei o ghildă decentă care joacă, sau un grup de filosofi? :p
 

DeletedUser8328

Guest
Ți-am recomandat clasamentul ghildelor de pe joc.... Ghilde mai "decente" decât primele din clasamentul ăla unde crezi că mai găsești?
 

Popocatepetl

Well-Known Member
m-am saturat de ghilde care nu misca un deget.

nu poti sa stii dinainte. e cea mai buna informatie clasamentul ghildelor din joc.
chiar crezi ca ghildele ''care nu misca un deget'' pot sa apara in partea de sus a clasamentului?

ia primele 10 sau 20 de acolo, compara-le ca numar de membri si punctaj la fiecare membru si incearca sa intri unde iti convine mai mult.
bineinteles, si ghildele mai avansate in clasament pun tot felul de conditii.
e normal ca intr-o ghilda unde ai intrat foarte usor sa nu prea fie activitate.
 

Julyus

Member
Ghilda BROTHERHOOD OF STEEL cauta jucatori activi. va rog lasati mesaj. usa e deschisa. va asteptam cu drag.
 

Ahdrian

Well-Known Member
Ghildă "decentă" găsești după propria ta "decență" în joc, adică să fie ceea ce cauți. Uneori ai de umblat dintr-o ghildă în alta, până găsești ce vrei, sau măcar până te decizi ce vrei. Dar dacă te nemulțumesc toate ghildele explorate, poate e momentul să îți faci propria ta ghildă. Eu așa am făcut, și ghilda COELHO e bine, în Top 50, și sperăm la progres.
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Dacă cauți în continuare cu încăpățânare ghilde pe forum...acolo vei rămâne, unde ești acum, adică fără ghildă...
 
Sus