Chateau Frontenac-evidentiata distinct pe primarie.

mircea 53

Well-Known Member
Buna Ziua.Nu stiu cum este vizualizata aceasta cladire de catre ceilalti jucatori d.p.d.vedere al beneficiului pe care e de presupus ca-l aduce,in ceea ce ma priveste pare..."invizibila".Exceptind bonusurile specificate in prezentarea acesteia,nu exista nici o evidenta concreta care sa-i certifice aportul,personal inca nu am remarcat acele asa zise procente.Mai concret fie..."nu-mi functioneaza",fie nu vad ptr. ca n-am cum sa vad acele bonusuri.
 

Dumi.

Well-Known Member
Frontenacul e una din cele mai tari legendare din joc, pentru cine stie sa profite de el
Cat despre bonusurile acelea, daca nu faci misiunile din stanga, nici nu o sa le vezi vreodata
 

hattrick33

Well-Known Member
Sa profiti inseamna sa stai in epoca fierului cu frontenac 70 sa faci misiunea repetiva la infinit platit bunuri primesti inapoi mai mult, adica sa dai 1 mil de clickuri daca nu bagi auto script, sa te umpli de pachete pf si diamante...sa mergi boss in viitor dupa 1 an de zile.....in rest e degeabaa :))
 

Dumi.

Well-Known Member
In sensul strict al termenului "profit", probabil ca DA.
Totusi, la cum a ajuns sa se joace azi jocul asta, cand se gasesc destui jucatori care isi pun tot felul de legendare inutile, dar refuza cu obstinenta sa isi puna acest frontenac, termenul "profit" capata alta conotatie :))))
Apoi, mai exista si urmatoarea situatie:
esti in ultima era posibila [actualmente venus]
se anunta si apare era noua
ai frontenac level mare [cand zic mare, ma refer la 90+]
faci mii de bunuri din repetitive - bunuri de era noua in care este o legendara pe care multi o doresc
cu frontenac mare, faci bunuri din repetitive si le dai pe puncte forge
In orice univers, asta se numeste profit !!!!
Deci, domnule Hattrick33....in rest...nu e degeaba :)
 

Vali

Well-Known Member
@FastBobu , probabil @hattrick33 e unul din jucatorii care folosesc aceste autoscripturi, daca tot a mentionat in comentariul dumnealui... :p
Eu nu inteleg care e rolul folosirii unui autoscript in acest joc! Daca as fi platit in bani, monede virtuale, etc de catre producatorul jocului, poate m-as gandi la un mod de hack-areala... dar asa, doar ca sa pun niste cladiri, sa le cresc si SA MA JOC?! Inutil!
 
Sus