Cladiri legendare

  • Autor subiect DeletedUser7094
  • Data de început

DeletedUser7094

Guest
Buna ziua,
Cum fac rost de planuri pentru cladirile legendare ?
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua, planuri la cladirile legendare primiti din:
1. Oferirea de suport (motivare/finisare) la vecini, la ghilda sau prieteni (veti primi planuri aleatoriu de la cladirile legendare, ale erei din care fac parte acele cladiri pe care le motivati/finisati), sau prin jefuirea vecinilor pe care ii inviingeti in lupta (veti primi planuri aleatoriu de la cladirile legendare, ale erei din care fac parte acele cladiri pe care le jefuiti).
2. Prin donarea de puncte forge la o cladire legendara la vecini/colegi de ghilda/prieteni (veti primi planuri aleatoriu doar la acea cladire la care donati).
3. Prin comercializarea dublurilor de planuri pe care le aveti in inventar (schimbul a doua planuri dubluri ce le aveti la aceiasi cladire legendara in inventar si primirea unui plan aleatoriu la aceiasi cladire legendara).
4. Prin finalizarea misiunilor cu recompensa aleatorie (puteti primi planuri aleatoriu de la toate cladirile legendare).
5. Prin achizitionarea lor cu diamante: 200 diamante/bucata (veti putea cumpara bucata de plan pe care o doriti).

O zi placuta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7094

Guest
MUltumesc,o zi buna.
In cazul in care am donat puncte forge la o cladire legendara a unui coleg,de cand incep sa primesc bonusurile de la acea cladire?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1279

Guest
Buna ziua,
Pentru a beneficia de bonusul oferit de o cladire legendara, trebuie sa contruiti cladirea respectiva la dvs. in oras.
Mai multe detalii despre cladirile legendare gasiti aici.
O zi frumoasa si spor la joc!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7094

Guest
Ok,bonusurile am inteles,dar la donatori mai sunt niste puncte forge,puncte Pvp si planuri.........alea cand le primesc?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1279

Guest
La finalizarea fiecarui nivel al unei cladiri legendare, fiecare participant primeste in mod automat recompensele care i se cuvin.
 

DeletedUser6445

Guest
buna ziua :)
dar la cat suport se ofera un plan?
pt ca eu am finisat/motivat/jefuit N cladiri din epoca fierului si nu mi s a dat plan.
multumesc
 

DeletedUser115

Guest
Buna ziua, primirea planurilor in urma finisarilor/motivarilor/jefuirilor este complet aleatorie, nu este o medie pentru asta. Puteti primi si la prima actiune, sau puteti sa nu primiti deloc.
 

DeletedUser7094

Guest
Daca am construit o cladire legendara apoi imi da planuri tot pentru aceeasi cladire,mai am ce sa fac cu ele?
 

DeletedUser3235

Guest
Deocamdata nu,insa pe viitor li se vor gasi o intrebuintare.
 

DeletedUser7220

Guest
cladirile legendare

cladirile legendare necesita acces cu drum?
multumesc anticipat
 

DeletedUser

Guest
Buna seara,
DA, fiecare cladire legendara trebuie sa fie conectata la un drum, pentru a putea beneficia de bonusul oferit.
 

DeletedUser6347

Guest
Pai daca un prieten de-al tau ,vecin sau membru al ghlidei are o cladire legendara ,dai click stanga pe ea alegi cate puncte forge vrei sa donezi si gata :)
 

DeletedUser

Guest
Pai nu stiu cum sa ajung la cladirea legendara. Se vad numai cladirile construite.
 

DeletedUser

Guest
Buna dimineata, in primul rand trebuie sa stiti cum arata Cladirile legendare, mai multe informati gasiti in acest link: http://forum.ro.forgeofempires.com/showthread.php?3008-Clădirile-legendare-ghid.
Dupa ce ati identificat, daca vecinul/colegul de ghilda sau prietenul dvs, are cladirea respectiva (ea este simbolizata printr-o casuta mica pozitionata deasupra ei in orasul respectiv), puteti sa incepeti donatiile de puncte forge la acea cladire legendara.

O zi placuta.
 

DeletedUser6079

Guest
in primul rand de ce ai deschis as amulte subiecte puteai sa le introduci intr-unul singur ai nevoie de planuri pentru a le construie si acestea se obtin cu diamante sau jefuire,motivare,finisare
 
Sus