Cladiri legendare

  • Autor subiect DeletedUser7094
  • Data de început

DeletedUser2117

Guest
Buna dimineata,
mai multe detalii despre Cladirile legendare le gasiti aici.
O zi buna!
 

DeletedUser7925

Guest
:evil: Unde pot gasi o lista cu toate cladirile legendare care sa contina bunurile de care ai nevoie pentru construirea lor bonusurile pe care le ofera si din ce era/epoca sunt

multumesc anticipat..
 

DeletedUser7928

Guest
Cladire legendara

Salut...cei care stiti v-a rog sa-mi spuneti si mie...mai imi trebuie un plan la farul din alexandria...dar nu imi vine...daca donez puncte forge la vecini pentru far...si ca recompensa primesc un plan...ii cel care mil trebuie sau ii tot unu care il am?
 

DeletedUser

Guest
Salut!!
Primesti un plan aleatoriu, daca ai noroc poate sa iti pice ala care iti lipseste, daca nu primesti dublura la unul care il ai... cateodata e cam greu sa gasesti ultimul plan la o CL...
 

DeletedUser8036

Guest
cum e posibil sa schimb de 4 ori planuri dubluri la o cladire legendara si sa primesc aceleasi planuri? pai asa schimb la infinit dublurile pe acelesi planuri? e ridicol!!!
ma gandesc foarte serios sa renunt la teapa asta de joc.
 

DeletedUser

Guest
Buna seara, cand schimbati planurile ce le aveti dubluri la o cladire legendara, primiti planuri de la aceiasi cladire legendara in mod aleatoriu, asta inseamna ca in urma schimbului puteti primi planuri pe care deja le aveti.
 

DeletedUser908

Guest
Fiti amabili cei care sunteti bine documentati actualizati informatiile despre cladirile legendare carte produc bunuri!!!
Deja de ceva vreme s-a introdus epoca moderna si cladirile legendare care produc bunuri nu mai dau din cele din epoca in care sunt (in cazul epoci moderne, -ma refer la produsele rafinate-) ci produc dublu din alta epoca! Ce am gasit este ca produc doar din epoca coloniala (poate nu am cautat unde trebuie!). Ar fi foarte folositor pentru cei care se informeaza o actualizare a acestor schimbari.
Cu respect!
 

DeletedUser8167

Guest
legendare

cum e posibil sa tot primesc aceleasi planuri de o gramada de ori donand puncte forge altle decat cel dorit mai ales ca le si comercializez si tot degeaba deja e incredibil imi da a doua oara tot aceleasi care lea mai dat odata in afara de cel care am nevoie
 

DeletedUser

Guest
cum e posibil sa tot primesc aceleasi planuri de o gramada de ori donand puncte forge altle decat cel dorit mai ales ca le si comercializez si tot degeaba deja e incredibil imi da a doua oara tot aceleasi care lea mai dat odata in afara de cel care am nevoie

Planurile la cladirile legendare se primesc in mod aleatoriu indiferent de provenienta lor, si anume: recompensa in urma donatiilor la cladirile legendare, jefuire/finisare/motivare, completare misiuni in care primiti planuri ca recompensa sau schimbul de dubluri de planuri.
 

DeletedUser6079

Guest
nu va mai plangeti atat ca nu este asa ushor de gasit planuri daca nu-ti place sa donezi puncte dute si motiveaza\finiseaza\jefuieste
 

DeletedUser4808

Guest
cea de-a doua CL din moderna cand va fi introdusa in joc si ce caracteristici va avea?
 

DeletedUser2117

Guest
Buna seara,
cand se va introduce cea de a doua Cladire Legendara din moderna se va anunta pe forum.

O seara frumoasa si spor la joc!
 

DeletedUser8303

Guest
intrebare despre cladirile legendare

am si eu o intrebare daca nu e cu suparere de cate finisari, motivarisi jafuri ete nevoe pentru a primi un plan al unei cladiri legendare
 
Sus