Cladirile ce urmeaza a fi jefuite

  • Autor subiect DeletedUser8485
  • Data de început

DeletedUser8485

Guest
salutare, vin si eu cu o propunere legata de atacuri: cand ataci un jucator si castigi iti apare optiunea de sabotaj(jefuieste), momentan cand vrei sa jefuiesti cladirile nu iti este indicata cantitatea de gold/provizii/bunuri ce ar putea fi jefuita, abia dupa ce ai jefuit aflii. asa ca eu propun ca inainte de a jefui sa iti apara in dreptul fiecarei cladiri ce cantitate de gold/provizii/bunuri detine fiecare cladire ca sa poti alege sa jefuiesti o cantitate cat mai mare de gold/provizii/bunuri.
-avantajele: sunt pentru cei ce dau atacuri dese si zilnice
-dezavantaje: sunt doar pentru cei ce nu ataca aproape deloc si mai mult se apara, dar aici vin cu o solutie pentru a evita sa fiti jefuiti de bunuri(cele mai importante din joc): alegeti intervalul de productie o zi(care produce 20 produse) si da-ti comanda in intervalul cand sunteti sigur ca intrati zi de zi, in acest fel nu veti mai fi jefuiti de bunuri pentru ca veti fi pe faza(online) cand va fi gata productia de bunuri de ridicat si le veti ridica rapid in cateva secunde si cei care v-au atacat si invins(care au la dispozitie 24 ore in care va pot jefui de la atac) nu au cum sa vi le fure

Astept pareri PRO si CONTRA
 

DeletedUser5468

Guest
Eu sunt Pro.
Mi se pare interesantă, mai ales că atac și jefuiesc, zilnic.
 

DeletedUser6083

Guest
CONTRA !

Jefuitul este si ar trebuie sa ramana la noroc.Daca ai noroc jefuiesti o cladire pusa la 1zi,daca nu,dai pe una pusa la 5minute...asta e.....
 

DeletedUser6079

Guest
contra asa categoric ala da pe productia mare precum 30 sau 10
 

DeletedUser5248

Guest
Buna seara, desi nu jefuiesc decat acolo unde nu gasesc aparare sau unde gasesc "la rupere", eu sunt DE ACORD cu aceasta propunere. Aceasta din simplul motiv ca cei care se apara trebuie sa fie foarte atenti la orasul lor, si unii chiar merita sa fie jefuiti de bunuri, si de alea setate la o zi de exemplu.:devil:
O seara buna.
 
Sus