Clarificare cu privire la încetinirea jocului la misiunile repetitive

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
logo.png
Dragi regi și regine,

Am dori să clarificăm o concluzie greșită care a apărut cu privire la încetinirea care are loc în timpul misiunilor recurente. Rețineți că aceasta este o problemă tehnică, iar nu ceva care a făcut parte din planul nostru.

Pentru a oferi un anumit context, în scopul transparenței, am colectat feedback cu privire la abuzarea renunțării la misiuni și am încercat să găsim o modalitate de a rezolva situația. În această săptămână, am făcut o actualizare care stabilește o limită a renunțării la misiuni, pentru a preveni exploatarea lor și impactul pe care îl are asupra serverelor noastre.

Din păcate, ca efect secundar, a existat o problemă tehnică, ce a provocat o încetinire în timpul misiunilor repetitive. Din cauza circumstanțelor neașteptate, s-a considerat în mod eronat că aceasta este o caracteristică intenționată.

Subliniem, din nou, că acest lucru nu a fost intenționat. Scopul acestei îmbunătățiri a fost de a impune o limită abuzării misiunilor, nu de a afecta acțiunile de zi cu zi ale jucătorilor care încearcă să se bucure de joc. Este, deci, o urmare regretabilă și lucrăm la remedierea cât mai rapidă.

Vă mulțumim pentru înțelegere cu privire la această problemă și ne cerem scuze pentru confuzia și frustrarea rezultate.

Echipa Forge of Empires
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus