Clasament Global - Cladiri Legendare

  • Autor subiect DeletedUser10189
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10189

Guest
Buna ziua , de ce nu se poate depune puncte forge la toate Cladirile Legendare din aceasta sectiune?
Ai acces doar a vedea toate cladirile si nivelul acestora dar nu poti depune puncte forge.
Ar trebui ca toti jucatori sa depuna puncte forge la toti jucatorii care au cladiri legendare
Astept raspuns. Multumesc
 

DeletedUser9966

Guest
Salut!
La unele cladiri legendare nu se mai pot depune PF, deoarece nivelul maxim al acelei cladiri a fost atins si jucatorul respectiv nu a deblocat inca nivelul urmator.
 

DeletedUser10189

Guest
Salut!
Nu ma refeream la acest lucru.
La sectiunea: Global-Clasament Global-Cladiri Legendare nu este posibilitatea de a ajuta cu PF niciun jucator.
ex: Rang : 21000 -Turnul Babel - Jucator - Epoca -Progres 160 / 210 - Nivel 4, dai pe jucatorul respectiv alegi cladirea iar optiunea de ajutor nu este activa.
La acest lucru ma refer, ar fi de preferat sa poti ajuta si sa obtii PF si alte beneficii ajutand si prin acest mod, nu doar pe cei din Ghilda, prieteni sau vecini.
Daca ar fi functional si acest mod cred ca ar fi un avantaj pentru toata lumea(ar deveni o vanatoare de PF,planuri,etc).
 

DeletedUser7516

Guest
Koko el vrea ca sa se poata pune puncte la toti jucatorii pe care ii vede in clasamantul CL nu doar la vecini si prieteni . Ar fi interesant si cred ca ar ajuta jucatorii.
 

DeletedUser9966

Guest
Acum am inteles intrebarea. Din pacate nu se pot pune PF la acei jucatori, decat daca se afla in lista prietenilor sau a vecinilor. Nici noi nu stim exact de ce nu se pot depune PF la orice utilizator.
 

DeletedUser11976

Guest
Chiar vrei sa ii ajuti pe toti ? Probabil chiar daca nu vor ei. Mare filantrop .;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus