Cofetaria

  • Autor subiect DeletedUser10063
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10063

Guest
Cum credeti voi ca am putea termina setul de misiuni de sarbatori,avand in vedere ca avem de ghicit unde se afla o cofetarie in zecile de cadouri, bineinteles ca am deschis destul de multe si nu era in niciuna, astfel ramanand fara stelute. Presupun ca raspunsul vostru este : Baga bani si vei avea stele! . Ei bine, din cate imi aduc eu aminte acest joc era gratuit. Din cate observ eu incepe sa nu mai fie.o_O

Vasazica ca cei care nu vor plati cu bani reali pentru pachetele cu stele nu au cum sa termine misiunile de sarbatori, deci nu vor mai lua nici premiile aferente. :mad:
 

DeletedUser9966

Guest
Salutare!
Asa este, trebuie sa investim in stelute pentru a putea ghici unde se afla cofetăria si pentru a finaliza eventul, dar si norocul are un cuvant greu de spus.
Pe D am avut norocul sa prind cofetaria, dar pe A am investit 360 diamante pentru 50 steluțe si nimic. Pana pe 5, poate mai strâng ceva stelute de la primarie si voi avea bafta sa gasesc cofetăria.
 

DeletedUser10063

Guest
Nu este corect deloc! Plus ca cofetaria este doar astazi. Maine poate fi altceva.
 

DeletedUser9813

Guest
Nu este corect deloc! Plus ca cofetaria este doar astazi. Maine poate fi altceva.
Pana la finalul eventului va mai fi doar cofetaria la premiul zilei.
Daca iti doreai neaparat sa o ai, strangeai stelutele din ultima luna. Acum ca le-ai cheltuit, normal ca nu mai ai.
 

DeletedUser9828

Guest
Eu am strans in jur de 350 de stelute si am gasit vreo 4 cofetarii.
 

DeletedUser9966

Guest
Cum event-ul a luat sfârșit, această temă nu-și mai are rostul.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus