Concurs: În vizită în FoE

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
concurs.png
Dragi jucători,

Avem un nou concurs pentru voi, destul de simplu. În joc, există multe clădiri „recreative" și de distracție, cum ar fi parcul de distracții holografic sau muzeul acvatic, multe clădiri interesante din diferite țări care ar merita o vizită. Cum finalul verii încă ne mai permite o pauză de relaxare, vrem să știm: dacă ați putea alege, ce clădire din FoE ați vizita în această perioadă și de ce?

Vă rog să postați răspunsurile direct în acest topic. Fiecare jucător poate avea o singură participare. Se aplică toate regulile forumului.

Concursul se încheie pe 30 august, ora 10:00.

Vom trage la sorți 3 câștigători din toate înscrierile corespunzătoare, care conțin clădirea + motivul. Cei 3 vor primi fiecare câte 400 de Diamante.

Nu ezitați să participați, succes!

Echipa Forge of Empires
 

Zenith

Active Member
As alege ”gradina de trandafiri” pentru frumusetea si parfumul florilor. M-ar ajuta sa uit cateva clipe de ”jungla” orasului
 

flyman09

New Member
Eu aș alege parcul de distracții holografic pentru că acolo, ca în orice alt parc de distracții, te simți iarași copil.
 

Gianni1975

New Member
Eu as alege toboganele de apa. Asa mi-as aduce aminte in fiecare zi de balaceala din zilele de vara de la piscina si din parcurile acvatice pe care o fac impreuna cu pustoaicele mele.
 

Locutus of Borg

New Member
As alege Muzeul acvatic.
Motivul!
-Apa a fost generatorul vietii pe Terra.Fara apa nu ar fi existat viata .Ce cauta in prezent oamenii pe alte planete? Apa.
Sunt sigur ca intr-un muzeu dedicat vietii acvatice am avea foarte multe de vazut..
Pacat ca ne distrugem singuri aceasta resursa si odata cu ea si multe din vietuitoarele ei.Sper ca omenirea sa-si de-a seama pana nu e prea tarziu ca trebuie sa avem grija de planeta.
 

AlexGhosty

Member
in imagine vad doar 1, dar as alege ceva care ocupa putin , bonusurile sa fie pe masura si daca arata si placut este un bonus!
 

robertTm

Member
Cu siguranta as alege Parcul acvatic Apa inseamna viata dar si amintirea copilariei in timpul vacantelor la mare...
 

AlexMerlin

Well-Known Member
Templul soarelui
Pentru ca este un fragment din istoria unei civilizatii pe care mi-ar fi placut s-o vad inainte sa dispara.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus