CONCURS - Lumea nouă East-Nagach

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
Doar primii 3 jucători sunt premiați la fiecare categorie. Acum așteptăm print-urile de la cei care nu folosesc Diamante.
 

DeletedUser9017

Guest
Cand se afla cine sunt castigatorii la acest concurs?
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Premiile se vor acorda când vom avea lista completă de câștigători - la ambele categorii.
 

DeletedUser

Guest
Am ajuns in a cincea epoca. Dar nu sunt sigur daca ma incadrez in termenii regulamentului. Nu stiu exact cum sta treaba cu folosirea diamantelor. Rog administratorul sa verifice.Foe.jpg
Categoria fara diamante.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Din păcate nu vă încadrați la această categorie. Dacă doriți detalii, vă rog să faceți tichet la Suport.
 

DeletedUser

Guest
Multumesc pentru raspuns. Cred ca stiu de ce nu ma incadrez in aceasta categorie.
 

DeletedUser10214

Guest
http://prntscr.com/kago16

Seara buna , am ajuns si eu in era ev. mijlociu (a 5-a ) , fara diamante din cate stiu ... urmeaza sa verificati si sa dati verdictul dumneavoastra .
o seara faina in continuare
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Mă tem că ambele intrări pentru concurs nu sunt valabile @Andiks001 și @codyy22 - au fost folosite Diamante pe E.
Dacă doriți detalii, vă rog să faceți tichet la Suport.
 

DeletedUser10214

Guest
Seara buna , ok , multam de raspuns . Nu-i nevoie de tiket pt detalii , increderea primeaza . Posibil sa fi consumat fara sa imi dau seama .
Toate cele bune
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
De cele mai multe ori este vorba de Diamante folosite la negocieri la Expediția ghildei sau de vindecarea unităților.
 

DeletedUser10214

Guest
Exact acolo cred ca am gresit fara sa imi dau seama . mii de scz spam dar tinem mortis sa zic ,
sarumainile
 

DeletedUser11090

Guest
Pai cu asa succese, nici cei din categoria cu diamante nu si vor primi ft repede premiile!! La revedere Lume E
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Tocmai din acest motiv vom încheia concursul acesta pe data de 31 iulie.
Vom acorda atunci premiile.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus