Concurs pe forum - 5 ani cu FoE: Albumul cu amintiri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
newlogo1.png


Dragi forumiști,

Au trecut 5 ani, timp în care ați fost alături de noi, la bine și la greu. Ne-am bucurat împreună când s-a introdus în joc o nouă epocă sau alte noutăți interesante, ne-am supărat din cauza inerentelor bug-uri, dar nu am rezistat să nu intrăm pe joc iar și iar. De ce? Poate pentru că este un joc interesant. Poate pentru că luptele cu vecinii erau mereu o provocare. Sigur pentru că dincolo de conturile "X cel războinic" sau "Y cea mândră" se aflau prieteni, cunoscuți datorită jocului, și alături de care e fain să lupți pentru un loc mai bun în clasament sau pentru o realizare mai interesantă.

Acum, e momentul să depănăm amintiri. Și avem un concurs pe forum: haideți să creăm un album cu amintiri legate de jocul FoE. Fie că este o povestire haioasă, legată de colegi sau de evoluția orașului, fie că este o imagine interesantă a unei amintiri legate de joc, o poezie, un cântec - orice creație poate participa la joc dacă se încadrează în tematica noastră: album de amintiri cu FoE.

Reguli de participare:

1. Toate postările din acest concurs trebuie să respecte regulile forumului.
2. Creaţia trebuie să fie originală şi să nu se mai regăsească în altă parte.
3. Puteţi participa cu o singură creaţie.
4. Sunt acceptate postările numai de pe conturi cu o vechime în forum de minim o lună.
5. Modalitatea de alegere a câştigătorilor: sondaj de opinie.

Regulament de votare:

1. Sunt acceptate numai voturile unice.
2. Sunt acceptate voturile numai de pe conturi cu o vechime în forum de minim o lună.
3. Fiecare utilizator are dreptul la un vot.
4. În cazul descoperirii ulterioare (după începerea concursului) a anumitor nereguli (drepturi de autor, etc) ca urmare a unor sesizări venite din partea utilizatorilor sau din partea unei terţe persoane, echipa poate exclude din concurs candidatul găsit în neregulă.
5. Votarea propriei creaţii este interzisă şi duce la descalificare.

Perioada de trimitere a creaţiilor: 23-28 aprilie 2017 (ultima postare acceptată – pe 28 aprilie 2017 la ora 23:59).
Perioada de votare: 29 aprilie-1 mai 2017 (votarea se încheie pe 1 mai 2017 la ora 23:59).


Premii pentru participanţi:

Locul 1 – 1200 Diamante + 12 pachete mari de Puncte Forge
Locul 2 – 900 Diamante + 9 pachete mari de Puncte Forge
Locul 3 – 600 Diamante + 6 pachete mari de Puncte Forge


Postările pentru concurs se vor face aici.
Discuțiile despre concurs se pot purta aici.

Vă aşteptăm cu creaţiile voastre!

Echipa FoE România!
 
Ultima editare:

Lady S

Community Manager
Membru personal
Vă mulțumim pentru participare. Câștigătorii sunt:

Locul 1 - @gdaci
Locul 2 - @tortoise
Locul 3 - @vali dacul

Vă rog să îmi scrieți în mesaj privat aici, pe forum, pe ce lume de joc doriți Punctele Forge.
Felicitări!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus