CONCURS: Pregătiri de iarnă

Care clădire vă place mai mult?

  • Taraba brutarului

    Voturi: 21 77,8%
  • Taraba pescarului

    Voturi: 6 22,2%

  • Total votanți
    27
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
Dragi regi și regine,

Mulțumim pentru interesul acordat acestui mic concurs! :)

Modalitatea de participare
Este foarte ușor să participați la acest concurs. În primul rând, aveți nevoie de un cont pe forum. Odată ce v-ați înregistrat, puteți posta pe forum și să intrați în concurs. Pentru asta, mai întâi vă rugăm să vă uitați la imaginea de mai jos și să decideți care clădire vă place mai mult:

prewinter_bakers_fishermans_stand.jpg

Taraba brutarului/Taraba pescarului​

Odată ce v-ați hotărât:
1. Votați în sondajul atașat la această postare.
2. Creați o postare mai jos, cu link la o melodie cu video de pe YouTube, care vă amintește de iarnă (prima postare este un exemplu).
3. Explicați în postare de ce vă amintește de iarnă :).
4. Asigurați-vă că postarea nu este identică cu cea a altui jucător!

Când se încheie votarea
Vom aduna voturile de pe toate versiunile lingvistice ale Forge of Empires, iar imaginea cu cele mai multe voturi va fi introdusă la Evenimentul iernii.
Toți jucătorii care iau parte la votare și postează un video muzical, așa cum am explicat mai sus, vor lua parte la tragerea la sorți a câștigătorului. Vom alege apoi aleatoriu (pentru fiecare versiune a FoE) un câștigător, care va primi clădirea în prima zi a Evenimentului iernii :).
De asemenea, vom alege, tot aleatoriu, încă 10 jucători, care vor primi câte 200 de Diamante (premiile nu pot fi donate altor jucători).
Jucătorii care doar votează la sondaj, dar nu postează o melodie, nu vor participa la tragerea la sorți.
Vă rugăm să respectați regulile forumului când postați. Postările care încalcă regulamentul nu vor participa la tragerea la sorți.

Procesul de votare se va încheia luni, 25 septembrie. Rezultatele și câștigătorii vor fi anunțați săptămâna viitoare.

Vă rugăm să participați aici cu postarea pentru concurs, până luni la 6 PM :).
Dacă aveți întrebări despre concurs, folosiți tema specială de discuții.

Succes! :)

Echipa Forge of Empires
 
Ultima editare:

Lady S

Community Manager
Membru personal
(EXEMPLU)


Această melodie îmi aduce aminte de iarnă, pentru că este un cunoscut cântec de Crăciun.
 

DeletedUser4660

Guest

Imi aminteste de iarna pentru ca e o melodie specifica sezonului rece, putin modificata, mai pe gustul meu. :cool:
 

DeletedUser561

Guest
melodia de mai jos te facea sa infrunti viscolul gandindu-te la vara

 

DeletedUser9813

Guest
Pentru ca e nelipsita atunci cand vine vorba de iarna si sarbatori. Nu avea cum sa lipseasca nici de aici:

 

DeletedUser9954

Guest

Aceasta melodie imi aminteste de iarna fiindca atunci am auzit-o prima data, si mi-a dat fiori, chiar si acum cand o ascult imi amintesc de vremurile de cand eram acasa cu familia, dar si de filme de sezon.
 

DeletedUser9890

Guest

Cel mai frumos colind :)))) Iar corul cânta îngeresc. Nu ma pot abține sa nu vărs o lacrima de fiecare data când îl ascult și practic prin acest colind se explica menirea Crăciunului.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10688

Guest
Asta apare in fiecare an, eu fug sa il vad dar el ma cauta mereu si mereu in fiecare iarna...
 

DeletedUser

Guest
Filmul de pe adresa de mai sus imi aduce aminte de momentele petrecute impreuna cu familia cand am fost mic si credeam in Mos Craciun.De atunci inainte nu am mai simtit acele sentimente pt. ca credinta mea in Mos Craciun a disparut.

Imi place imaginea din partea stanga.
 

DeletedUser10699

Guest
Tabara pescarului.
Clipul video imi place foarte mult si imi aminteste de iarna pentru ca este creat de compozitorul meu preferat, are artisti foarte talentati( cei care canta) si are o linie melodica placuta si specifica unui colind.
 

DeletedUser10701

Guest

Nu situ de ce cand aud de iarna, ma gandesc mereu la melodia asta.
 

DeletedUser10704

Guest

atunci cand esti plecat mai mereu... si abea astepti sa ajungi, acasa de sarbatori
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus