CONCURS: Rămas bun, 2017! - Tema de participare

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10767

Guest
La Forge of Empire,imi place cel mai mult sa fac misiuni.
Va doresc un an nou mai bun,plin de impliniri si dragoste! La multi ani!
 

DeletedUser10167

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult deoarece prin intermediul lui, ies din viata cotidiana de zi cu zi, si imi mai descretez fruntea de problemele zilnice ale jobului.
 

DeletedUser11266

Guest
La Forge of Empires îmi plac cel mai mult evenimentele!
Va urez un an nou plin de impliniri!
 

DeletedUser8769

Guest
X-GIRL.1...Imi place acest joc pentu ca reinoiesc oras mereu cu ceva nou,,,si mai ales provocarea e un joc de stategie care ne face sa gandim din ce in ce mai mult...

2....Sarbatori fericite ! un an nou plin cu bucurii si implinirii,,,,2018 sa aduca la toata lumea multa sanatate ,,,,si mai ales multa actiune pe joc e super,,,
 

miki 25

Active Member
La Forge of Empires îmi plac cel mai mult evenimentele speciale!
Adio 2017 si bun venit 2018 cât mai frumos si plin de evenimente speciale!
 

DeletedUser11113

Guest
1. La Forge of Empire îmi place când cuceresc ținuturi noi.
2. La revedere 2017, sa privim cu optimism spre 2018.
 

DeletedUser10201

Guest
La Forge of Empires imi place cel mai mult sa fiu online sa prind legendare.
In noul an 2018 va doresc cat mai multe legendare! :)
 

DeletedUser10427

Guest
La Forge of Empires imi place cel mai mult... jocul :).
Anul a trecut. Anii au trecut. Sa invatam din trecut, ca traind prezentul, sa ne faurim viitorul. La multi si plini de sanatate ani !
 

DeletedUser6253

Guest
La Forge of Empires imi place ca imi pot face orasul mult visat
Las in urma un 2017 plin de succese, in speranta ca voi avea un 2018 mult mai bun
 

Crisstel

Well-Known Member
La Forge of Empires imi plac evenimentele speciale.
Spun la revedere anului 2017, cu speranța că 2018 va fi mai bogat in puncte forge si in evenimente speciale. La multi ani!
 

DeletedUser10286

Guest
La Forge of Empires îmi plac cel mai mult. ca e mai bun ca alte multe jocuri..La multi ani....
 

suspansu

Well-Known Member
LA FORGE EMPIRE ÎMI PLACE,PENTRU CĂ ESTE CEA MAI BUNĂ DIETĂ ÎN A SLĂBII,ÎN A GĂNDII,TE ȚINE ÎI VERVĂ TOT TIMPUL! ESTE UN JOC CE NU TE LASĂ MĂCAR A FACE CEVA CE NECESITĂ URGENȚĂ! ESTE UN JOC SPECIAL CE AR TREBUII SĂ-L JOACE CEL PUȚIN JUMĂTATE DIN LOCUITORII ACESTEI PLANETE! LA MULȚI ANI 2018ȘI JOCUL SĂ MĂ FACĂ SĂ-L JOC ȘI PESTE 50 DE ANI!
 

AellaR

Member
Expresia: La Forge of Empires imi place cel mai mult ca ofera capacitatea de a vedea cum creste un oras prin efort sustinut.
Mesaj:2017,du-te si ia cu tine tot ce a fost suparare,nemultumire si nefericire;2018,te rog sa aduci bucurie,fericire si noroc!
 

DeletedUser11053

Guest
La Forge of Empires imi place Expeditia Ghildei, impreuna cu relicvele aleatorii.
La revedere 2017.La multi ani!
 

DeletedUser10761

Guest
La Forge of Empires imi place cel mai mult : Expeditia ghildei dar si eventurile (taverna prietenilor de asemenea.:))
Ramai cu bine 2017, ai fost frumos, dar astept un 2018 minunat cu multe noutati si lucruri bune!!!
 

DeletedUser10062

Guest
la Forte of Empires îmi plac cel mai mult clădirile legendare. La revedere 2017 iar 2018 sa ne aducă eventuri cu premii cat mai interesante. La multi ani!
 

DeletedUser9597

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult grafica.
2007 devine istorie! Fie ca 2008 sa consemneze o istorie mai buna!
 

Elasar

Active Member
La Forge of Empires îmi place cel mai mult ca il pot juca si pe telefon, in timpul serviciului, in biroul sefului, in timp ce pare ca urmaresc prognoza meteo.
Pentru 2017 imi doresc o vreme schimbatoare, si multe expansiuni ieftine.
 

DeletedUser

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult cladirile legendare
La multi ani!!!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus