CONCURS: Rămas bun, 2017! - Tema de participare

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10887

Guest
La Forge of Empire imi place ca pot fece cea ce in realitate nu pot ,sa trec prin ere care au fost si care urmeaza in realitate.Doresc in 2018 mai multe eventuri de care sa ne bucuram.LA MULTI ANI.
 

DeletedUser10239

Guest
La Forge of Empires îmi place/plac cel mai mult ca daca ai imaginatie si rabdare poti sa creezi multe,cei care fura sunt niste termite dar daca lor le place sa fie asa nu poti ca sa faci ceva cu placerile altora.Anul 2018 sa aduca cat mai multe concursuri cu premii tot mai atractive.Sa ne vedem cu bine in anul care vine.La multi bani.
 

DeletedUser

Guest
La Forge of Empires imi place ca pot face ce vreau eu cu orasul :) si imi place ca este istoric adica pe ere: Va urez un calduros La multi ani! si un an nou fericit!!
 

DeletedUser4138

Guest
Vă rugăm să postați aici, pentru a participa la concursul "Rămas bun, 2017!"

Se vor lua în calcul doar postările care respectă regulile de participare.

Fără Spam!
La Forge of Empires i-mi place cel mai mult grafica si longevitatea jocului si evident decența acestui joc.
La mulți ani 2018 !!! La mulți ani FOE !!! Cât mai multe PF si diamante !!!
 

DeletedUser11111

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult sa ridic cladiri legendare .

Ramas bun lui 2017 , iar 2018 sa vina cu cat mai multe concursuri tematice si mii de premii in pf-uri si diamante.
 

DeletedUser9778

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult sa particip la expeditia ghildei si sa ridic cladirile legendare.

Pa 2017 si 2018 sa fie mai bun
 

DeletedUser7651

Guest
La forge of Empires mi-a placut ca m-a tinut conectat de aprox 6 ani .. cu bune si cu rele.Ne vedem la anu'
 

DeletedUser7611

Guest
La Forge of Empires imi place in special pentru cladirile legendare iti inbogateste cultura generala asta numai daca te intereseaza si te documentezi despre cladirea reala.Ramas bun 2017 cu rele si cu bune,au fost ale mele si mi le asum.Bun venit 2018 sper ca la final balanta sa incline in favoarea bunelor
 

DeletedUser11274

Guest
imi place cel mai mult atunci cand primesc relicve de aur cu 100 de pf
ramas bun anule 2017 si in 2018 sper sa fie mai darnic pt jucatorii foe sa primeasca ce e mai bun din foe
 

DeletedUser9521

Guest
La Forge of Empires cmi plan cel man mult luptele in EG
la revedere 2017, pt 2018 imi doresc sanatate
 

ozzyman33

Member
La Forge of Empire imi place ca ne mai rupem de lumea reala si putem visa din nou precum copiii.
La multi ani tuturor, colegi, vecini, prieteni dar si inamici!!!!
 

DeletedUser1315

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult ideea de a evolua prin toate epocile, de la inceputuri si pana in prezent.
Adio 2017... sper ca ai fost un an mult mai prost decat 2018.
 

DeletedUser10978

Guest
La Forge of Empires imi place cel mai mult cand esti intr-o Ghilda si ajuti si esti ajutat,e bine sa te simti bine acolo.Pentru anul 2018 urez echipei FoE multa sanatate ,noroc si alaturi de noi cei care joaca acest joc sa fie si ei impliniti si satisfacuti ca au facut o treaba buna .La Multi Ani FoE ....La Multi Ani 2018 !
 

DeletedUser10390

Guest
La Forge of Empires imi place cel mai mult Expeditia Ghildei prin care se creeaza competitivitate atat intre membrii ghildei dar si intre Ghilde.
Adio 2017, an incarcat cu o sumedenie de evenimente globale interesante! Bine ai venit 2018! Sper sa fi un an bun si sa putem rade in 2019, cand vom privi in urma si te vom analiza! La multi si sanatosi ani dragi colegi, La multi ani Forge of Empires!
 

DeletedUser7343

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult să lupt in expeditii si sa primesc premiii frumose.
Ramas bun 2017, multa sanatate si fericire va doresc pe anul 2018 !!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus