Confirmare Batalie Automata

  • Autor subiect DeletedUser9954
  • Data de început

DeletedUser9954

Guest
As dori sa propun sa se adauge o confirmare cand dai click pe butonul de "Batalie Automata", iar aceasta confirmare sa vina activa prin "Default", dar sa ai posibilitatea sa o dezactivezi din Setari, exact cum este confirmarea pentru a consuma diamante.

Propun aceasta schimbare pentru ca mi s-a intamplat de cateva ori sa dau click din greseala pe butonul "Batalie Automata", odata chiar era cu o armata de 5 Banditi, cand vroiam sa-mi aranjez armata, cand sa dau click pe bara "stanga-dreapta" sa ajung la unitatea dorita pentru a o adauga in armata, am dat click din greseala pe "Batalie Automata" si bineinteles automat am pierdut toti banditii, ca nu aveau nici o unitate in care sa se transforme. Si asta nu e singura intamplare, desi in alte cazuri am facut batalii cu unitati nedorite, cand din acelasi motiv (sa dau click pe bara "stanga-dreapta" sa ajung la unitatile dorite) am dat lupte nedorite, chiar daca am castigat, am facut-o cu pierderi, in loc sa lupt manual cu alte trupe si posibil fara pierdere.
 
Sus