Cont ban permanent

  • Autor subiect DeletedUser7929
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7929

Guest
In cat timp se stege orasul unui cont banat permanent?
 

DeletedUser8485

Guest
conturile banate permanent nu se sterg deloc, celalalte conturi care nu au ban se sterg in 31 zile de la ultima logare
 

DeletedUser7929

Guest
Care este ratiunea pentru care un cont banat permanent nu este sters? Nu mi se pare logic si normal ca aceste conturi sa nu fie sterse.
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua, conturile se sterg in functie de nivelul lor de dezvoltare, cu cat este mai dezvoltat contul, cu atat este mai mare perioada de timp ce trebuie sa treaca pana la stergerea lui. Conturile banate nu se sterg.

O zi placuta.
 

DeletedUser7929

Guest
Nu mi-ati raspuns la intrebare . "Care este ratiunea pentru care un cont banat permanent nu este sters? Nu mi se pare logic si normal ca aceste conturi sa nu fie sterse. "
 

DeletedUser

Guest
Aceasta este regula. Ca dvs, vi se pare fara logica, este o alta problema :)
 

DeletedUser8891

Guest
ca tot s-a deschis chestia asta as vrea sa va intreb:
Daca conturile banate permanent mai apar in clasament?
Se poate sterge un cont pe loc sau trebuie asteptat perioada de timp?
 

DeletedUser2117

Guest
Buna seara,
conturile banate permanent sunt afisate in clasamentul global, dar nu mai apar in vecinatate.
Daca doriti sa va stergeti contul, trebuie sa faceti un tichet sa solicitati stergerea contului, iar contul se va sterge dupa o perioada de cateva zile.

O seara buna si spor la joc!
 
Ultima editare de un moderator:

BraveWww

Well-Known Member
Explicatia ocolita prin invaluire mi se pare foarte simpla:
-un jucator nou da click pe clasament si vede 1717 pagini cu 10 jucatori pe fiecare pagina,deci 17170 participanti
-este foarte incantat de popularitatea jocului neavand de unde sa stie cate sute sau mii de conturi sunt banate (conturi de umplutura,de palmares sau cum vreti sa le numiti)
-pe scurt s-ar putea cataloga acest lucru ca reclama mascata
 

DeletedUser8891

Guest
Explicatia ocolita prin invaluire mi se pare foarte simpla:
-un jucator nou da click pe clasament si vede 1717 pagini cu 10 jucatori pe fiecare pagina,deci 17170 participanti
-este foarte incantat de popularitatea jocului neavand de unde sa stie cate sute sau mii de conturi sunt banate (conturi de umplutura,de palmares sau cum vreti sa le numiti)
-pe scurt s-ar putea cataloga acest lucru ca reclama mascata
sunt de acord cu tine partial...parerea mea este ca un cont banat permanent nu este sters pentru ca normal cum ai zis si tu este o ''reclama'' mascata dar si faptul ca pe majoritatea ''reclamelor'' este scris de exemplu 10.000.000 jucatori si daca cineva s-ar apuca de joc si vede ca nu sunt in total atatia jucatori ar fi dezamagiti...daca s-ar sterge aceste conturi nu ar mai fi cele 10milioanele de jucatori
 

DeletedUser6484

Guest
va raspund si eu pt, ce nu sunt sterse conturile banate,,, sa se dea impresia ca joca multi, o motivare in plus pt. cei ce se apuca de joc....dar eu pun totusi alta intrebare- daca pt. o greseala limitata se primeste ban permanent, ......cineva este mai presus de D-zeu, Care pedepseste in functie de greseala, si o perioada limitata. Nu ar fi corect si cinstit sa fii pedepsit "Vesnic" pt. ceva limitat. Atat am avut de zis....
 

DeletedUser

Guest
va raspund si eu pt, ce nu sunt sterse conturile banate,,, sa se dea impresia ca joca multi, o motivare in plus pt. cei ce se apuca de joc....dar eu pun totusi alta intrebare- daca pt. o greseala limitata se primeste ban permanent, ......cineva este mai presus de D-zeu, Care pedepseste in functie de greseala, si o perioada limitata. Nu ar fi corect si cinstit sa fii pedepsit "Vesnic" pt. ceva limitat. Atat am avut de zis....

Buna ziua, sanctiunile aplicate jucatorilor care incalca regulamentul jocului sunt bine determinate si puse la punct. Sanctiunile pot incepe de la avetismente primite de la Echipa de Suport, banari temporare (perioada de banare, difera de gravitatea incalcari regulamentului), si pana la banari permanente. Sistemul de sanctionare si sanctiunile aplicate jucatorilor au caracter intern, doar pentru echipa FoE Romania.
Cat despe acele conturi care au fost banate permanent pentru incalcarea regulamentului jocului, nu sunt sterse pentru simplul motiv ca daca s-ar sterge conturile, s-ar sterge si dovezile de incalcare a regulamentului. Daca dupa o anumita perioada de la banare, contul banat este sters, si dupa stergere, jucatorul banat se trezeste si solicita dovada incalcarii regulamentului, ce dovada ii mai putem oferi in acest sens?
Pana si in viata reala, dupa comiterea unei infractiuni, si gasirea anumitor dovezi ale comiteri infractiunii, dovezile se pastreaza zeci de ani, pentru a evita anumite situati mai delicate. Sper ca v-am lamurit in aceasta problema, motiv pentru care voi inchide acest topic.

O zi placuta si spor la joc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus