Cristale de la Insulă

  • Autor subiect Ambrosia Delight
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Olla! Am o curiozitate... Cât timp sunt valabile aceste cristale generate de Insula Plutitoare? Dacă nu mă ating de ele 2 luni, rămân toate acolo? ... Sau, dacă nu le colectez timp de 2 ani, există șanse să nu mai fie spațiu disponibil unde să apară următorul? Sau se pot suprapune?

Se poate finaliza / abandona o așezare dacă am în ea cristale necolectate (în stilul relicvelor la EG, unde nu poți trece la nivelul următor fără a colecta toate relicvele)? Dacă da, ce se întâmplă cu ele (le pierd / sunt colectate automat)?
 
Ultima editare de un moderator:

no name21

Well-Known Member
Olla! Am o curiozitate... Cât timp sunt valabile aceste cristale generate de Insula Plutitoare? Dacă nu mă ating de ele 2 luni, rămân toate acolo? ... Sau, dacă nu le colectez timp de 2 ani, există șanse să nu mai fie spațiu disponibil unde să apară următorul? Sau se pot suprapune?

Se poate finaliza / abandona o așezare dacă am în ea cristale necolectate (în stilul relicvelor la EG, unde nu poți trece la nivelul următor fără a colecta toate relicvele)? Dacă da, ce se întâmplă cu ele (le pierd / sunt colectate automat)?
Nu mai stiu unde am citit, dar dispar dupa o zi daca nu le colectezi (o zi dupa ce apar). Nu sunt sigur totusi.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Este corect. Dacă nu sunt colectate, cristalele dispar după 24 de ore.
 

DeletedUser

Guest
Este corect. Dacă nu sunt colectate, cristalele dispar după 24 de ore.
Se poate finaliza / abandona o așezare dacă am în ea cristale necolectate (în stilul relicvelor la EG, unde nu poți trece la nivelul următor fără a colecta toate relicvele)? Dacă da, ce se întâmplă cu ele (le pierd / sunt colectate automat)?

Stimabilă don'șoară, iar răspundeți doar la jumătate de întrebare? :)
 
Sus