Curiozitate

  • Autor subiect DeletedUser4245
  • Data de început

DeletedUser4245

Guest
M-am straduit mult sa ajung primul la epoca de fier si as vrea sa stiu daca am reusit.

Cine crede ca el a fost primul care a reusit acest lucru sa posteze aici ::mrgreen:

( valabil doar pt. cei fara diamante; cu diamante poti ajunge in cateva minute la fier )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nu stiu daca am ajuns primul la epoca de fier, acest lucru s-a intamplat sambata...
dar faptul ca am ajuns primul la baremul de 4k puncte, nu poate sa-l conteste nimeni... fara a baga nici macar un diamant..:rolleyes:
oricum, este irelevant, conteaza rezultatul final, si il felicit inca o data pe Cu-bis. :)
 

DeletedUser3552

Guest
probabil eu am ajuns primu fara premium:))...ca am verificat la tine si nu erai...am fost cateva ore bune doar eu si cu-bis in primii 10 la epoca de fier, mai jos de locul 10 nu stiu
 

DeletedUser

Guest
da, acum imi aduc aminte, tu ai fost cateva ore inaintea mea in epoca de fier...
cand l-ai intrebat pe Cu-bis daca mai e cineva in afara de el... acum chiar imi aduc aminte toata discutia..:D
dar tu parca aveai sesiune azi...ce cauti pe forumuri?? :-w
 

DeletedUser4245

Guest
probabil eu am ajuns primu fara premium:))...ca am verificat la tine si nu erai...am fost cateva ore bune doar eu si cu-bis in primii 10 la epoca de fier, mai jos de locul 10 nu stiu

Cand ai ajuns? Poti spune ora exacta ?
 

DeletedUser4245

Guest
Se pare ca am reusit ce mi-am propus. :) Am ajuns primul la epoca de fier. A doua zi, undeva pe la 16:03 daca imi amintesc bine. Se poate sa faci cam ce vrei in joc. E nevoie doar de munca. Daca s-ar si plati ar fi grozav :)
 

DeletedUser3552

Guest
imi pare rau sa te dezamagesc, dar ai fost al 3-lea:), m-ai facut sa caut conversatia aia din ghilda, ora 15:32 am dat mesajul ala, deci mai scade 10-15 minute acolo ca nu am dat chiar imediat ...ai print atasat sa vezi ..colegul meu a avut cam 1 ora sau 2 avans fata de mine..oricum nu are importanta, felicitari din partea mea pentru munca:)

fxcvb.jpg
 

DeletedUser4150

Guest
sunt admin pe vreo 3 jocuri ,dar de obicei se anunta castigatorii si se da stop concurs,la voi cum este?

si apropo eu tre sa ajung nu in epoca ci in ev ca sa castig,aveti alte criterii sau nu mai stiu limba romana?

EDITAT.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
servus

topicul acesta nu are legatura cu concursul ci este doar o curiozitate a jucatorului :)
detalii oficiale despre concurs gasiti AiCi
iar in forumul asta dublu post nu se admite,,, nu stiu cum e in celelalte 3 jocuri :)

merci
la buna vedere
 

DeletedUser

Guest
si apropo eu tre sa ajung nu in epoca ci in ev ca sa castig,aveti alte criterii sau nu mai stiu limba romana?
nu era vorba de castigarea concursului, ci pur si simplu de o simpla curiozitate despre cine a reusit sa treaca primul de cercetarile primii epoci...
e clar ca stii limba romana (daca tot ne iei asa de sus), dar nu este la fel de clar daca o si intelegi...
vreo trei jocuri diferite adminate ..hmm, ma indoiesc...:blink:
 

DeletedUser4245

Guest
Oau! Ce am facut :)

Cel putin am aflat ce am vrut sa stiu! Locul 3 e foarte bun :)
 

DeletedUser8328

Guest
îți urez mult succes în Epoca de Fier. dacă ai ajuns primul acolo, poți să ne spui și dacă era iarnă sau vară când ai ajuns tu? dar mamuți mai erau? că eu tocmai ies din epoca de fier și n-am reușit să găsesc niciunul :p

mai ai și alte subiecte care nu spun nimic de postat pe forum? :D
 

DeletedUser216

Guest
îți urez mult succes în Epoca de Fier. dacă ai ajuns primul acolo, poți să ne spui și dacă era iarnă sau vară când ai ajuns tu? dar mamuți mai erau? că eu tocmai ies din epoca de fier și n-am reușit să găsesc niciunul :p

mai ai și alte subiecte care nu spun nimic de postat pe forum? :D

Felicitari pentru redeschiderea unei teme vechi de mai bine de 1 an de zile, probabil ca omul s-a lasat de joc intre timp... Si daca vrei sa stii era vorba despre un concurs lansat cu ocazia deschiderii unei noi lumi de joc...
Si ca sa nu fiu off topic te citez:
mai ai și alte subiecte care nu spun nimic de postat pe forum? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8328

Guest
îmi cer scuze... dacă era un concurs atunci vă felicit sincer. merit o bilă neagră :p

...păi de ce nu închideți topicul atunci?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8328

Guest
eu nu „redeschid” nimic, pentru că nu sunt Administrator sau moderator de Forum. :p

atâta timp cât topicul e deschis, pot să scriu când vreau, chiar dacă asta ți se pare ciudat :)))

dacă ultimul post era din 04.02.2013, tu atunci de ce mai scrii? :D :D :D
 
Sus