De ce nu pot vinde unele recompense câștigate la evenimente ?

Butybax

Guest
De la evenimente am rămas în inventar cu recompense inutile pe care aș vrea să le pun la vânzare la negustorul de antichități. Dar butonul de vânzare este blocat. Mă refer la pachete de construcție/modernizare și chiar clădiri nivel 1 de care efectiv nu am nevoie pentru că nu le pot moderniza până la nivelul maxim.. La negustor le pot găsi să le cumpăr dar cele din inventarul meu nu le pot pune la vânzare.
 

Atașamente

  • Inventar blocat.JPG
    Inventar blocat.JPG
    37,6 KB · Vizualizări: 5

Rigs

Well-Known Member
De la evenimente am rămas în inventar cu recompense inutile pe care aș vrea să le pun la vânzare la negustorul de antichități. Dar butonul de vânzare este blocat. Mă refer la pachete de construcție/modernizare și chiar clădiri nivel 1 de care efectiv nu am nevoie pentru că nu le pot moderniza până la nivelul maxim.. La negustor le pot găsi să le cumpăr dar cele din inventarul meu nu le pot pune la vânzare.
Pentru ca sunt blocate.
In prima fereastra de inventar este un lacat in dreapta sus, langa bara de ”cauta dupa denumire”, trebuie sa apesi pe el apoi o sa poti sa blochezi/deblochezi articolele pe care le doresti
 

Ahdrian

Well-Known Member
Le poți debloca singur. Unele recompense intră automat ca blocate, dar tu le poți debloca.
 
Sus