De ce nu se raspunde oamenilor

  • Autor subiect DeletedUser10418
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10418

Guest
Buna seara,

Mi se pare normal atunci cand cineva intreaba, spune ceva, cei care au grija de joc sa raspunda.
Altfel, daca nimeni din echipa foe nu zice nimic inseamna ca nu va interseaza, ca suntem nesimnifacativi, ca ne tratati cu indiferenta.
Si mi se pare lipsa de respect, mai ale ca unii mai baga si bani in joc.

Am 2 threaduri unde nici macar buna ziua nu mi s-a dat ...
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Postările dvs. sunt la secțiunea de Propuneri, unde nu este obligatoriu ca noi, cei din echipă să răspundem.
La propuneri, ceilalți jucători își dau cu părerea, după care propunerile sunt sau nu transmise mai departe coordonatorilor jocului, în funcție de propunere, de impactul avut, de efortul necesar implementării etc.
 

DeletedUser10418

Guest
Buna seara,

Partial sunt de acord cu dvs., dar sa stiti ca de foarte multe ori jucatorii sunt de acord dar nu considera necesar sa raspunda.
Mai ales ca nu cred ca scrie undeva ca numai in caz de raspuns se ia in considerare propunerea.
Cred ca ar fi bine sa introduceti pentru aceasta sectiune obligativitatea de a da like sau dislike la postare inainte sa citesti postarea.
Asa veti vedea intr-adevar cui ii place si cui nu.
Faptul ca cineva nu scrie nu inseamna ca nu e de acord.

Asa cum nici daca steaua bate pe dinamo, iar dinamo bate pe rapid, rezulta ca steaua o bate pe rapid.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus