Despre cerculețul albastru...

D-Best

Well-Known Member
Deci... Mă gândeam la propuneri pentru îmbunătățirea socializării în ghildă. Și ce credeți? Am găsit!
Propun, fără alte introduceri, ca acel cerculeț albastru să devină... verde, de exemplu, atunci când jucătorul respectiv este online.
Mulțumesc!

foe.jpg
 

DeletedUser5468

Guest
Propus de mult pe beta.
Nu o să apară prea devreme, sau niciodată.
 

-Jack Sparrow-

Active Member
Mie mi se pare o tampenie sa coloreze cerculetul in verde...Pentru mine un cerculet verde inseamna ca respectiva persoana este atunci online. Si daca te gandesti la nivel global pentru asta este si folosit.
Aici nu ar fi corespunzator sa il puna deoarece nu va avea acceasi semnificatie..e ciudat sa vezi ca e verde dar respectivul sa nu fi intrat de 2 zile..
 

D-Best

Well-Known Member
Mie mi se pare o tampenie sa coloreze cerculetul in verde...Pentru mine un cerculet verde inseamna ca respectiva persoana este atunci online. Si daca te gandesti la nivel global pentru asta este si folosit.
Aici nu ar fi corespunzator sa il puna deoarece nu va avea acceasi semnificatie..e ciudat sa vezi ca e verde dar respectivul sa nu fi intrat de 2 zile..
În niciun caz nu am sugerat ca acel cerculeț albastru să fie înlocuit cu unul verde în aceleași condiții... :)
 

Dumi.

Well-Known Member
Nu consider benefic ca cineva sa stie cand altcineva este online si cand nu!!!!!
 
Sus