despre joc

  • Autor subiect DeletedUser8769
  • Data de început

DeletedUser7928

Guest
Am sa o rog pe domnisoara Simona daca vrea sa puna ea punct cu acest subiect...pentru ca se ajung la lucruri mult mai profesionale decat acest joc...forumul este despre joc nu despre discutii care nu-si au rostul...
 

DeletedUser12551

Guest
daca nu ai observat, subiectele de discutii nu se inchid asa cand vor unii sau altii.
forumul este chiar despre discutii, chiar daca unora nu le place acest lucru.
te-am deranjat cu postarile mele? te supara adevarul?
 

DeletedUser10378

Guest
daca nu ai observat, subiectele de discutii nu se inchid asa cand vor unii sau altii.
forumul este chiar despre discutii, chiar daca unora nu le place acest lucru.
te-am deranjat cu postarile mele? te supara adevarul?
Lasă-l in pace, că nu merită deranjul. Amuză-te, în schimb.
Dacă stai să citești tot ce scrie, îți dai seama că omul are problemele lui, dincolo de joc. Ca noi toți, de altfel=))
Fiecare dintre noi are o frustrare mai mare sau mai mică pe care și-o descarcă acolo. La unii nu se simt, dar ele sunt acolo:(
Numai că el nu refulează pe joc, refulează pe forum. Atâta poate. Pe joc nu poate pentru că nu știe să joace, dar la dat din gură(tastat) se pricepe.
 

DeletedUser10378

Guest
Și că mi-am adus aminte...
Vă rog să vă opriți din jigniri, mulțumesc.
Dacă un comentariu de genul „Ești praf” este editat, ce s-ar întâmpla în cazul în care cineva s-ar lovi cu piciorul de masă înainte să răspundă altcuiva și i-ar enumera acestuia toți sfinții, morții, răniții și dumnezeii?
Băi, voi reprezentați cenzura. Iar cenzura, din câte țin eu minte, este un apanaj al dictaturii. Spui doar ce vrem noi. Orice altceva este interzis.
 

DeletedUser7928

Guest
Sunt sigur ca cei care vor vedea acest mesaj in proportie de 50% imi vor da dreptate...tu ce faci acuma este sa ma acuzi de lucruri pe care yo nu le-am spus...nu faci altceva decat sa te simti important intrand intr-o discutie ce nu trebuia ajunsa pana aici...mi-ai pus tot forumul in cap...am sa te lamuresc cu ceva si cu acest mesaj am terminat de postat...am cel mai mare respect pentru acei jucatori ce joaca jocuri strategice...sunt jocuri care te face sa gandesti sa iti pui mintea la contributie...este o modalitate de ati dezvolta capacitatea de gandire...nu am nimic nu acei jucatori ce ales sa investeasca in aceste jocuri...in viata trebuie sa muncesti sa razi sa plangi sa mananci sa bei nu poti sta non stop pe joc...(nu si eu) au fost poate luni in care nu am putut intra din cauza munci din care nu ma mai vedem iesit...orasul meu este exemplul unui jucator care nu a investit nici 20€ pentru ca nu exista posibilitati...mare respect pentru cei care investesc si iti permit acei oameni muncesc pentru acei bani...frustrarea care o am si o recunosc...este aceea ca nu suport acei oameni ce au bani si cred ca au controlul total asupra lunii si ii umilesc pe ceilalti doar ca sa se simta importanti...fiecare decide ce face cu banii lui dar nu te face bun la un joc investiind si alegand varianta usoara...nu am zis ca nu sunt jucatori destepti...doar ca investiind ca sa ajungi sus mi se pare calea usoara nu calea rea...mare respect pentru tine de asemenea pentru acel oras si módul in care l-ai construit...nu-mi pasa cantitatea bagata...dar este urat din partea ta comparand orasul meu cu al tau...poate tu ai posibilitati mai mari decat mine ...nu te face mai important acest lucru...sunt oameni care nu stiu cei aia munca...orasul meu este sarac si construit timp de 7 ani fara vreo investitie...si fiecare ma poate judeca cum vrea...dar voi continua sa joc la fel in continuare....bafta la toata lumea atat in joc dar si in viata reala
 
Sus