Dileme idioate

Alxx0

New Member
De ce as face o clădire de locuințä (bloc turn)...plecând din Era Colonială ...la care îmi trebuie o autostradă...si DE CE.? ii trebuie să plece din PRIMĂRIE....EDITAT
....si asta pentru unul care are spatiul la limită... adevarat, eu nu plătesc niciun ban ptr joc... dar care își pierde timpul aici.
 
Ultima editare de un moderator:

Dumi.

Well-Known Member
De ce as face o clădire de locuințä (bloc turn)...plecând din Era Colonială ...la care îmi trebuie o autostradă...si DE CE.? ii trebuie să plece din PRIMĂRIE....wtf
....si asta pentru unul care are spatiul la limită... adevarat, eu nu plătesc niciun ban ptr joc... dar care își pierde timpul aici.
ala e quest de era progresista [cel putin dupa cercetarea care deblocheaza blocurile turn]
ceea ce inseamna ca ai luat-o inainte cu questurile fata de era in care te gasesti
 

Alxx0

New Member
ala e quest de era progresista [cel putin dupa cercetarea care deblocheaza blocurile turn]
ceea ce inseamna ca ai luat-o inainte cu questurile fata de era in care te gasesti

...am soluționat românește problema, ...dar s-ar fi putut rezolva problema dacă eram atenționat (restricționat cu explicațiile de rigoare) când instalam prima bucată de autostradă. Din punctul meu de vedere este justificată supărarea.
 
Sus