Discuții despre îmbunătățirile aduse evenimentului fotbalistic 2019

-Jack Sparrow-

Active Member
La fiecare eveniment, fiecare jucator isi face o strategie in care isi propune sa il abordeze intr-un anumit fel.
Nu mi se pare normal ca dupa ce iti pui in aplicare o strategie sa veniti cu o schimbare care sa influenteze strategia propusa.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Este un punct de vedere. Nu văd, însă, o problemă atât de mare când este vorba de modificări în favoarea jucătorilor.
 

DeletedUser4660

Guest
Cum de actualizarea cu imbunatatirile eventului a avut loc la 16:07 pe srv live iar pe forum tema despre imbunatatiri a aparut dupa cum se vede la 16:54 ? .. doar un gand..
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Uneori se întâmplă și așa. Modificările se decid și se introduc imediat, urmând conceperea și traducerea anunțurilor.
Sunteți foarte atenți la detalii, ceea ce este măgulitor. Puteți chiar aprecia rapiditatea cu care ne-am mișcat! :)
 

DeletedUser11136

Guest
La mine pe lumea B... nu apar schimbate recompensele la liga... sau asha e modelu??
 

DeletedUser12342

Guest
Liga de argint: Am schimbat Pachetul de modernizare cu un nivel cu încă un Pachet de modernizare Grădina altarului.
  • Asta înseamnă că veți primi:
    • 50 Puncte Forge, 1 Pachet de selecție divină, 2 Pachete de modernizare Grădina altarului
  • pe lumea B nu apar modificarile,ex liga de argint primesc tot un pachet de modernizare in loc de 2 cat s-a anuntat.
  • multumesc.
 

Sunriser

Active Member
Trebuia sa se aplice modificarile si la liga in curs. Asa am primit doar un upgrade pt argint. Sigur, ligile urmatoare pot sa dea 2 upgrade-uri la argint, dar nu mai am bauturi sa mai ajung pana la argint acum.
 
Sus