Discuții despre Clasamentul Legendarelor

DeletedUser9524

Guest
Din ce am observat eu clasamentul ordoneaza persoanele in functie de cel mai mare nivel al unei cladiri legendare din orasi. Avand in vedere ca discutam despre un clasament al ,,Cladirilor Legendare", nu era mai bine daca jucatorii erau ordonati dupa suma nivelelor tuturor cladirilor legendare din orasi? Adica, de exemplu, avem un jucator cu o cladire legendara in tot orasul, iar aia la nivel 50, si avem alt jucator care le are pe toate, una la 49, restul la 10. Dupa logica actuala, cel cu 50 va fi mai sus in clasament decat al doilea, ceea ce nu este tocmai corect deoarece cel cu 49 are mai multe cladiri.....
 

DeletedUser5468

Guest
Ai dreptate Leycris, dar nu noi am decis chestia cu clădirile legendare, eu nici măcar nu știam că există până acum și joc pe beta și cred că e apărută de foarte multă vreme...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8891

Guest
Oricum acest clasament e inutil din punctul meu de vedere te ajuta sa vezi cine creste alcatrazu sau cam ce lvl iti trebuie ca sa ai un anumit numar de puncte
 

BraveWww

Well-Known Member
Este un clasament pur si simplu de divertisment.Ca si "jucatori","medalii",nu te ajuta cu nimic.
Poate doar iti gadila egoul:)))
 
Ultima editare:

DeletedUser9524

Guest
Iti dai seama ca nu ma deranjeaza modul in care este calculata pozitia in clasament. Mi-am exprimat parerea despre acest clasament asa cum ni se recomanda sa facem. Nu am spus ca nu este bine facut, ci doar ca eu l-as fi facut altfel :) Oricum, in ambele situatii nu ar fi fost mare diferenta dintre pozitiile pe care as fi fost :))
 

DeletedUser5468

Guest
Acum ceva vreme puteai să vezi și anumite clădiri pe acolo, gen un circ din colonială, o cazarmă de tancuri din modernă...chiar case din evul mediu mijlociu. :))
 

DeletedUser3827

Guest
când eşti pe locul 400 zici că acest clasament este inutil şi nu te ajută cu nimic, dar când ajungi pe #1 nu mai încapi în propriul orgoliu... aşa în general! :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9554

Guest
Hmm... este bun pentru cei ce cauta planuri, sau final de level.
Dar nu pricep de ce la butonul de <cauta> gasesti jucatori, in loc sa gasesti legendare ??? Doar este clasamentul cladirilor...:blink:
 
Sus