Discuții despre concursul 8 ani de FoE

axlmad

Member
Salut,
E ciudat sistemul asta de participare. Practic postez un mesaj moderat cu solutia. OK, dar atunci de ce pot posta inca un astfel de mesaj? Si de ce nu mai pot accesa postarea anterioara? Am trimis de vreo doua ori solutia si nu am niciun indiciu ca am participat la etapa 1 a concursului... Nu mi se pare transparent si consider ca macar participantul trebuie sa-si vada raspunsurile date. Sper ca se poate configura ceva mai clar pentru participanti.
Cu prietenie,
Alex
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Este singura modalitate de a posta răspunsuri fără a fi văzute de către toți ceilalți participanți.
 

DeletedUser12551

Guest
Salut,
E ciudat sistemul asta de participare. Practic postez un mesaj moderat cu solutia. OK, dar atunci de ce pot posta inca un astfel de mesaj? Si de ce nu mai pot accesa postarea anterioara? Am trimis de vreo doua ori solutia si nu am niciun indiciu ca am participat la etapa 1 a concursului... Nu mi se pare transparent si consider ca macar participantul trebuie sa-si vada raspunsurile date. Sper ca se poate configura ceva mai clar pentru participanti.
Cu prietenie,
Alex

Este foarte ok sistemul.
La sfarsit se va anunta raspunsul corect si vor deveni vizibile toate raspunsurile corecte postate de jucatori.
 

axlmad

Member
Prea bine. Deci sa intelegem ca un raspuns are aceeasi pondere in probabilitatea de castig de la final daca este corect. Abia astept sa deblocati etapa cu numarul 2. Multumesc pentru clarificari!
 

DeletedUser12089

Guest
La provocarea 3 cum punem :
- A-1, B-4, samd
sau
- 1-A, 4-B, samd
 

axlmad

Member
Salut, si unde gasim rezultatele concursului? Cam demotivant sa participi si sa nu ai macar rezultatele oficiale si castigatorii listati undeva. Poate nu gasesc eu pe forum...
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Rezultatele se vor publica pe pagina de concurs când vor fi stabilite, zilele acestea.
 
Sus