Discuții despre Evenimentul 5 ani cu FoE

maketi

Well-Known Member
Daca se face un upgrade la regina/rege din ere anterioare , acestea o sa aiba aceasi caracteristici ca si cele 2 cladiri bonus oferite la finalul eventului ?
 

DeletedUser4660

Guest
De unde ajungeti la concluziile astea??
Upgrade...adica primim niste variante imbunatatite ale regelui/ reginei din anii anteriori.. se refera la un skin diferit si bonusuri diferite...atat.
Nu a zis nimeni ca regele/ regina din anii anteriori vor putea fi upgradati la propriu.
 

DeletedUser10107

Guest
Haideti sa va lamuresc eu cum e cu cladirile primite. Citez:
,,Pentru a sărbători cea de-a 5-a aniversare, Madame Fortuna, care a făcut prima ei apariție în timpul aniversării aniversării lui Forge of Empires, se întoarce. Te va duce într-o scurtă călătorie sentimentală prin istoria Forge of Empires. La sfârșitul căii sale mici de plimbare, veți fi recompensați cu versiuni mai noi și mai majore ale clădirilor reginei și ale regelui. Ele formează un nou set cu o a treia clădire, care va fi plasată automat în inventarul dvs. luni, înainte de încheierea evenimentului."

Rog un moderator sa ma lamureasca precis:
Se tot intelege ca data finala a eventului este luni, in alte postari am vazut ca data finala data de 24
(ex pe wiki: ,,
The 2017 5th Anniversary Event is a new special event that will run from 20 April, 2017 to 24 April, 2017.")
.
Rog confirmare: eventul se termina marti (25) dimineata la ora 10,00. Ma insel cumva?
 

DeletedUser4660

Guest
Eventul se termina marti (25 aprilie) in 24 aprilie se primeste a 3 cladire lipsa a eventului...dar asta nu inseamna ca eventul se termina in 24 !! Ce e asa de greu? la ce anume trebuie confirmare? nu e destul de lipede "limbu roman" ?
 

DeletedUser10107

Guest
Mai gdaci de ce nu o sta unii in banca lor nu am sa inteleg niciodata. Te baga cineva in seama? Esti cumva moderator? Eu ti-am aratat un citat chiar de pe wiki in care scrie , in traducere ,,Evenimentul 2017 de aniversare este un nou eveniment special care va avea loc în perioada 20 aprilie, 2017 - 24 aprilie 2017". Adevarat, nu e in ,,limbu roman" dar asta te induce in eroare. Iar eu am interes sa il termin pe ultima suta de metri ca sa trec in alta era si vreau sa fiu sigur ca nu am surprize...
Te rog lasa pe altii sa imi confirme, crezi ca poti?
 

DeletedUser4660

Guest
Prima data invata regulile forumului, hai ca te.am lasat ca nu am cu cine, traieste tu in lumea ta, vezi daca poti.
 

BraveWww

Well-Known Member
Haideti sa va lamuresc eu cum e cu cladirile primite. Citez:
,,Pentru a sărbători cea de-a 5-a aniversare, Madame Fortuna, care a făcut prima ei apariție în timpul aniversării aniversării lui Forge of Empires, se întoarce. Te va duce într-o scurtă călătorie sentimentală prin istoria Forge of Empires. La sfârșitul căii sale mici de plimbare, veți fi recompensați cu versiuni mai noi și mai majore ale clădirilor reginei și ale regelui. Ele formează un nou set cu o a treia clădire, care va fi plasată automat în inventarul dvs. luni, înainte de încheierea evenimentului."

Rog un moderator sa ma lamureasca precis:
Se tot intelege ca data finala a eventului este luni, in alte postari am vazut ca data finala data de 24
(ex pe wiki: ,,
The 2017 5th Anniversary Event is a new special event that will run from 20 April, 2017 to 24 April, 2017.")
.
Rog confirmare: eventul se termina marti (25) dimineata la ora 10,00. Ma insel cumva?
Am impresia ca aici este FOE de Romania si un event nu se lanseaza simultan pe toate serverele.
 

DeletedUser9966

Guest
Un joc prost gandit.Mai intreb odata echipa de suport care refuza sa raspunda si prefera sa dea ban pt a nu mai fii intrebati.Deci,ce sanse are un jucator nou intrat intr o era inferioara in fatza unui jucator dintr o era net superioara lui?De ce datzi ban domnilor admini din echipa de suport cand suntetzi intrebatzi ce nu va convine? De ce mimatzi raspunsurile? Sa va fie rusine !!!!!!!!!!
Ok...multumim pentru feedback...tocmai ce ai fost avertizat.
 
Sus