Discuții despre evenimentul de Valentine's Day

DeletedUser4933

Guest
noul eveniment

Marian ”asta” e trannssexuala? la noi Marian ii cheama pe baieti ?!? sunt curios doar
 

DeletedUser5468

Guest
Cel mai slab event din istorie, pentru 13-15 misiuni.... aștept câte o zi să fac doar o misiune? ...și pentru ce, un copac și 2 portrete.
 

Coryllus

Well-Known Member
Marian ”asta” e trannssexuala? la noi Marian ii cheama pe baieti ?!? sunt curios doar
:))) Desigur numele "Marian" este un nume de fata obisnuit in tarile anglofone si nu numai, dar era mai bine daca era adaptat la limba romana si ii spuneau simplu Maria.
 

DeletedUser5468

Guest
:))) Desigur numele "Marian" este un nume de fata obisnuit in tarile anglofone si nu numai, dar era mai bine daca era adaptat la limba romana si ii spuneau simplu Maria.

Sau măcar Mariana, ce mai era un ”a” în plus.
 

DeletedUser8891

Guest
Cel mai slab event din istorie, pentru 13-15 misiuni.... aștept câte o zi să fac doar o misiune? ...și pentru ce, un copac și 2 portrete.

E Valentine's Day ce vrei...poate s-a gandit inno sa nu ne chinuim cu toate misiunile intr-o zi si sa mai avem timp si de altceva :))) oricum copacul ala amarat nu cred ca o sa fie pus decat la vreo 10% din jucatori la cat de indragostiti ii face pe oameni.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Povestea de iubire este inspirată din legenda lui Robin Hood. Aici, aici sau aici sunt doar câteva surse pentru Marian - nu Mariana, nu alte nume.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Ca și noile versiuni, noile evenimente se activează tot în jurul prânzului, nu la ora 00.00.
 

DeletedUser9264

Guest
buna ziua
am o intrebare,cum se pot face misiunile de valentine;s day,daca eu am terminat de cucerit toate teritoriile pe harta din contemporana,practic nu mai am unde sa ma duc,nu am unde sa ma mai infiltrez etc.multumesc.
 

DeletedUser5468

Guest
buna ziua
am o intrebare,cum se pot face misiunile de valentine;s day,daca eu am terminat de cucerit toate teritoriile pe harta din contemporana,practic nu mai am unde sa ma duc,nu am unde sa ma mai infiltrez etc.multumesc.

Misiunea se va completa automat, nu-ți fă griji.
 
Ultima editare de un moderator:

BraveWww

Well-Known Member
Acum ca s-a incheiat si ultima misiune pot spune cu siguranta de 100% ca a fost cel mai slab event de cand joc FOE si nu joc de ieri.

Nefiind laudativ bineinteles ca va fi sters si acest mesaj ca multe altele:)))))))
 
Sus