Discuții despre Evenimentul Forge Bowl 2019

DeletedUser10993

Guest
Cred ca este o problema cu Justin “Forge Points“ García , am dat de vreo 10 ori pe el pana acum, si de fiecare data am primit 5pf.
Daca era dora la mine... Asta e ghinion, problema este ca la un prieten tot aceasi problema este.
Prea multe coincidente, astept raspuns, ms de intelegere.
 

Dumi.

Well-Known Member
Cred ca este o problema cu Justin “Forge Points“ García , am dat de vreo 10 ori pe el pana acum, si de fiecare data am primit 5pf.
Daca era dora la mine... Asta e ghinion, problema este ca la un prieten tot aceasi problema este.
Prea multe coincidente, astept raspuns, ms de intelegere.
Bun venit in FOE, unde sansele scad chiar si atunci cand cresc :)))
 

DeletedUser11653

Guest
Eveniment - terminarea primului nivel din expeditia ghildei? Nu merge. Am finalizat si nu se contorizeaza. Ce pot face?
 

DeletedUser7516

Guest
Din cate vad eu nu poti lua toate nivelurile colosului doar din misiuni
 

DeletedUser908

Guest
Sunt de aceeasi parere fara diamante nu se pot obtine cele 10 upgradari. Am incercat pe beta si abia am ajuns la upgradarea 8. Nu ai cum sa fmarchezi de cate ori este nevoie ca sa obti upgradarile. La fel se intampla pe asgard si brisgard fara diamante nu reusesc! La eventul de iarna intradevar am reusit cu cele 12 upgradari fara diamante pe toate lumile und ejoc dar la eventul asta nu.
 

Dumi.

Well-Known Member
Da, era bine ca sa dati la ora zero, baloane, chiar daca misiunile de event au fost terminate. Citeam undeva pe aici pe forum ca un player nu a mai putut lua un paket de upgrade, pentru ca ii lipsea exact un balon.
Frustrant...
 

DeletedUser12487

Guest
Am facut toate misiunile si pentru a lua ultimul upgrade trebuia un singur balon. Cu 59 de puncte as fi putut inscrie, dar mai aveam numai vreo 43. Asa ca munca de aproape o luna s-a dus din cauza a câtorva amarate de puncte. Pacat de timpul irosit.
 

dunbarton

Well-Known Member
Poate se indura cineva de noi si mai strecoara printre premii - in evenimente viitoare sau la misiuni zilnice - si cate un pachet de modernizare din evenimente precedente.
 
Sus