Discuții despre Evenimentul fotbalistic 2022

dunbarton

Well-Known Member
Parerea mea: cred ca se marseaza prea mult pe aceste cartonase. Se dau foarte des, in numar foarte mare, iar cand se acorda, desfasurarea grafica in cascada pe ecran consuma timp si este obositoare pentru ochi. Cartonasele contin prea multe caracteristici pentru prea multi fotbalisti (ma duc cu gandul la Yu Gi Oh sau Duel Masters), incat ti se imbarliga mintea daca vrei sa le combini intr-o varianta optima.
 
Ultima editare:

Qord

Well-Known Member
refeitor la cascada grafica, ai un X in dreapta sus si poti sa o inchizi
 

Ahdrian

Well-Known Member
Evenimentul este OK, dar am observat că e nevoie de un timp până când un jucător înțelege cea mai bună strategie. De pildă, meciurile din Turneu îți spun dinainte dacă Pierzi, ai Egalitate sau Câștigi, dar mie mi-a trebuit ceva timp până să observ asta. Apoi, am remarcat că automat echipa mea e compusă din cei mai buni jucători (cu cartonașe mai multe), deci nu prea are sens să modific echipa dacă nu am cu ce mai bun - cel puțin eu nu am găsit. De aceea, ca strategie, dau mai întâi toate Antrenamentele posibile, ca să mai adun cartonașe, adică să ridic nivelul echipei, și abia după aceea joc meciurile din Turneu.
 
Sus