Discuții despre Evenimentul iernii 2017

DeletedUser10811

Guest
Pare promitator, eu una abia astept si sper sa nu ”cadă” numai dubluri!
Felicitari pentru noutatile introduse!!
 

DeletedUser10998

Guest
Este foarte tentant sa cauti aceste "cadouri". Si sa le gasesti! Abia astept!
 

BraveWww

Well-Known Member
Este ceva nou !!!
Pana acum cladirile ce alcatuiau un event trebuiau sa fie in contact pentru a beneficia de abilitatile lor.Pentru prima data sunt 9,foarte atragator,dar se mai pune conditia contactului direct sau este suficient sa fie legate de drum?
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Regula setului se păstrează, doar că nu mai există o ordine exactă în care să fie amplasate. Ele tot trebuie să fie în contact cu alte clădiri diferite din același sest pentru a primi mai multe bonusuri.
 

Dumi.

Well-Known Member
Dar se mai pastreaza regula [fara sens de altfel] de la gradina de cires? Unde daca vrei sa rearanjezi, pierzi timpul scurs pana atunci si se ria contorul de la zero la 24 de ore?
 

DeletedUser11091

Guest
Primim 10 stelute in fiecare zi, dar cadoul special este zilnic. A doua zi platesti cristale pentru el.
De exemplu astazi am cheltuit 30 stelute si nu am descoperit cadoul special. Maine nu mai am ocazia sa descopar cadoul special pentru ca apare alt cadou special.
Este corect ce spun?
 

TOMITA0001

Well-Known Member
Primim 10 stelute in fiecare zi, dar cadoul special este zilnic. A doua zi platesti cristale pentru el.
De exemplu astazi am cheltuit 30 stelute si nu am descoperit cadoul special. Maine nu mai am ocazia sa descopar cadoul special pentru ca apare alt cadou special.
Este corect ce spun?

Da ,este corct.
 

TOMITA0001

Well-Known Member
Tocmai ma pregateam sa laud acest event , ca unul echilibrat ,la indemana tuturor ,cu cerinte la bunul-simt ...etc,cand...hop ..apare cerinta sa trimit iscoade intr-o provincie.....si uite asa vor trece doua zile......pana ajung iscoadele la destinatie !
 

DeletedUser9966

Guest
Poti trimite iscoade sau poti finaliza nivelul 3 de dificultate la expeditia ghildei. Ai 2 oportunitati din care sa alegi.
 
Sus